SEAT Klub ČR - Aktuality


 • Test SEAT Tarraco 2,0 TDI 140 kW 4Drive DSG (2019)

  1.4.2019
  SEAT začal s modely SUV poměrně pozdě. Ten první s názvem Ateca představil teprve před třemi lety, o rok později následovala menší Arona a v loňském roce pak největší Tarraco. A na to jsme se teď podívali v redakčním testu.
 • Videotest: CUPRA ATECA 2,0 TSI 4DRIVE

  20.2.2019
  Slovák Rasťo Chvála otestoval nové sportovní SUV CUPRA Ateca. Jak se mu líbilo? Podívejte se v přiloženém videu.
 • Test CUPRA Ateca 2.0 TSI 4Drive DSG (2019)

  14.2.2019
  Tohle není obyčejný SEAT Ateca. Vlastně to není ani neobyčejný SEAT Ateca. Je to totiž CUPRA Ateca. První model nové značky. Je to sportovní SUV a nás zajímalo, jak funguje. Vyzkoušeli jsme ho v testu.
 • První jízda: SEAT Tarraco

  11.2.2019
  Už jsme to řekli několikrát, ale budeme se opakovat. Značka, která dnes nenabízí SUV, jako by snad ani neexistovala. Stejně tak i značka, která nenabízí velké SUV, zákazníky nezaujme. A toho si je moc dobře vědom i španělský SEAT, který vedle crossoveru Arona a SUV Ateca nedávno postavila také ještě větší SUV s názvem Tarraco.
 • Test: SEAT Leon CUPRA R v Autosalonu TV Prima

  9.6.2018
  Expert Pepa se ve Španělsku svezl s modelem SEAT Leon Cupra R z limitované edice 799 kusů. Kromě toho se podíval na historii modelů CUPRA, ale podíval se také do továrny v Martorellu do oddělení SEAT Sport.
 • Test SEAT Leon ST Cupra 300 4Drive DSG (2018)

  6.5.2018
  Není to poprvé, co si SEAT Leon Cupra můžete pořídit s pohonem všech kol. Je to ale poprvé, co ho dostanete s praktickou karoserií kombi a automatickou převodovkou. Zdá se to být jako naprosto ideální kombinace rodinného auta s možností občasného výletu na okruh. Je to tak? To jsme se pokusili zjistit v testu.
 • Maximum španělských emocí. Svezli jsme se s jedinečnými historickými modely SEAT

  27.4.2018
  Jaro je jak stvořené k výletům. A když vás osloví české zastoupení značky SEAT a pozve vás na výlet po českých hradech, přičemž pojedete historickými SEATy, neřeknete ne. Právě naopak! U nás v redakci máme stará, klasická a zajímavá auta rádi a SEAT na tento výlet přivezl hned tři taková.
1  archiv

Kategorie: