SEAT Klub ČR - Akce

• SEAT a CUPRA sbírají úspěchy v prestižní anketě FLEET DERBY 2023

2.2.2023
    Značkám SEAT a CUPRA se na českém fleetovém trhu daří a potvrzují to i aktuální výsledky prestižní ankety FLEET DERBY 2023. Porotce ankety zaujal dynamický rozvoj ambiciózní značky CUPRA na českém trhu. Zatímco v roce 2021 se prodalo 643 vozů CUPRA, loni to bylo již 2313 vozů, což znamená nárůst prodeje o téměř 260 %. Za své mimořádné výkony si tak ze slavnostního vyhlášení výsledků ankety FLEET DERBY 2023 odnesl ocenění Firemní prodeje roku 2022 Petr Schmidt, který má na startosti fleetové prodeje značek CUPRA a SEAT. Dalším úspěchem v anketě FLEET DERBY 2023 je třetí místo ve třídě Referentské vozy pro SEAT Leon Sportstourer.
  • CUPRA otvírá první showroom CUPRA Garage v České republice

1.12.2022
    CUPRA otevřela první exkluzivní showroom CUPRA Garage v České republice, který se nachází v areálu autorizovaného prodejce Auto Dolanský v Lípě u Zlína. Značka CUPRA již pátým rokem od svého založení dynamicky roste a dobývá nové trhy. První showroom CUPRA Garage v České republice je součástí ambiciózních prodejních plánů, k jejichž uskutečnění přispěje rozšíření globální sítě CUPRA Masterů a showroomů CUPRA Garage na dvojnásobek.
  • Temperamentní i v zimě? S akčním servisem SEAT a CUPRA rozhodně!

17.10.2022
    SEAT a zejména CUPRA patří mezi jedinečné značky, které si zaslouží patřičný přístup i k servisu a dalším službám. Před náročným zimním nasazením obzvlášť.
  • Nové modely SEAT Ibiza a SEAT Arona obdržely 5 hvězd v ještě přísnějším hodnocení bezpečnosti Euro NCAP

14.10.2022
    Nové modely SEAT Ibiza a SEAT Arona obhájily nejvyšší 5hvězdičkové hodnocení bezpečnosti Euro NCAP. Poprvé dosáhly tohoto pozoruhodného výsledku před pěti lety. Prestižní ocenění má ještě větší váhu vzhledem k tomu, že organizace Euro NCAP v uplynulých letech výrazně zvýšila náročnost testovacího procesu.
  • Bonusy u povinného a havarijního pojištění. Jak fungují a k čemu slouží?

6.9.2022
    Řídíte dobře a jezdíte bez nehod, nebo už jste párkrát za dobu svého řízení nehodu měli? Možná to nevíte, ale takové informace o vás prozradí právě bonusy u povinného ručení. Jak fungují?
  • Laura Carnicerová a Markus Haupt přebírají funkce v představenstvu společnosti SEAT S.A.

1.7.2022
    Laura Carnicerová a Markus Haupt byli jmenováni novými členy představenstva společnosti SEAT S.A. Laura Carnicerová má na starosti oblast lidských zdrojů a organizaci, zatímco Markus Haupt ponese odpovědnost za výrobu a logistiku. Oba zkušení manažeři posilují tým nejvyššího vedení společnosti SEAT S.A., která aktuálne prochází největší transformací ve své historii.
  • Vášeň značky SEAT pro českou atletiku neslábne ani po 23 letech

26.5.2022
    SEAT pokračuje ve svém dlouhodobém partnerství s Českým atletickým svazem (ČAS). Španělská automobilová značka se sportovním duchem zajišťuje svými vozy mobilitu českým atletům i zdárný průběh atletických závodů a mítinků. SEAT se jako oficiální partner Českého atletického svazu prezentuje atraktivními modely ze své široké nabídky také na jednotlivých atletických akcích.
  • SEAT oslavil na akci „El Espíritu de Montjuïc“ 30. výročí svého sponzorství Letních olympijských her 1992 v Barceloně

22.4.2022
    „El Espíritu de Montjuïc“, nejvýznamnější podnik pro historické závodní a soutěžní vozy v jižní Evropě, po dvouleté přestávce znovu připomněl slavnou minulost motoristického sportu. Ročník 2022 se uskutečnil ve dnech 1., 2. a 3. dubna na závodním okruhu Circuit de Barcelona-Catalunya a jeho hlavní hvězdou byla značka SEAT.
1  archiv

Kategorie: