SEAT Klub ČR - Akce

• CUPRA a FC Barcelona prodlužují svou globální alianci do roku 2029

1.3.2024
    Značka CUPRA a sportovní klub FC Barcelona prodloužily včera svou globální alianci, která bude i nadále inspirovat svět z Barcelony. CUPRA zůstane „Oficiálním automobilovým partnerem pro mobilitu“ a „Oficiálním vozem“ klubu po dalších pět sezon až do roku 2029 a rozšiřuje své spojení na všechny profesionální sporty klubu.
  • Stačí dodržet několik pravidel a zima vás za volantem nezaskočí

17.11.2023
    Venku stále vládne teplý podzim, proto řada řidičů odkládá přezutí pneumatik. Dle predikcí některých meteorologů ale přijde zimní počasí náhle, a proto je potřeba se připravit, aby nás pokles teplot nezaskočil. Nejde jen o přezutí. Připomeňte si některá základní pravidla, jak zimní období strávit na silnici v bezpečí a s autem v co nejlepším stavu. Předejdete tím problémům i potenciálním zbytečným nehodám.
  • Zima je pro majitele vozů CUPRA jen další výzva: Podzimní servisní prohlídka, kompletní CUPRA Pneuservis a originální příslušenství

5.11.2023
    „Značka CUPRA nabízí stylové automobily, které poskytují mimořádné potěšení z jízdy. Pro vozy CUPRA je totiž každá rovinka i zatáčka výzvou, k níž se odhodlaně postaví čelem. A vášniví řidiči vozů CUPRA se již bezesporu těší na nadcházející zimní období, které jim připraví další specifické výzvy,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika, a dodává: „Pro jejich úspěšné zvládnutí doporučujeme svěřit přípravu vozu CUPRA na nejchladnější období roku do rukou profesionálů z autorizované servisní sítě CUPRA, kteří nyní nabízejí sezonní servis od kontroly technického stavu vozu až po jeho přezutí na kvalitní zimní pneumatiky za mimořádně výhodných podmínek.“
  • Zimní sezonní nabídka SEAT: Skvělá jízda po celou zimu

4.11.2023
    SEAT Service připravil pro majitele vozů SEAT všech věkových kategorií sezonní servisní kampaň, která umožní kompletní přípravu vozidla na nejchladnější měsíce roku za výhodných podmínek. Kromě zvýhodněné podzimní servisní prohlídky zahrnuje portfolio servisních služeb mimo jiné profesionální SEAT Pneuservis s nadstandardními službami a zárukami, zákaznickou kartu SEAT MYCARD, Originální příslušenství SEAT® a předplacené servisní služby a údržbu v podobě Servisních balíčků nebo Servisních prohlídek.
  • CUPRA otevírá nový showroom City Garage v Paříži

3.11.2023
    Značka CUPRA přichází do Paříže a otevřením svého prvního showroomu CUPRA City Garage ve Francii přináší nový impulz na vzrušující kulturní a kulinářskou scénu tohoto velkoměsta. City Garage je umístěna v dokonalém prostředí ikonického bulváru Boulevard de la Madeleine, který si v hlavním městě Francie získal prestiž jako centrum módy a designu.
  • Společnost SEAT S.A. dosáhla v prvním pololetí rekordních finančních výsledků díky úspěchům značky CUPRA a rostoucím objemům prodeje značky SEAT v důsledku zlepšeného zásobování polovodiči

28.7.2023
    Společnost SEAT S.A. dosáhla v prvním pololetí roku 2023 rekordních finančních výsledků díky úspěchům značky CUPRA, vyššímu objemu prodeje a pozitivnímu vlivu realizovaných opatření na zvyšování efektivity. Společnost vykázala provozní zisk 371 milionů EUR – o 468 milionů EUR více než ve stejném období loňského roku – a její provozní zisková marže pokračovala v růstu, přičemž již dosáhla 5,0 % (-1,8 % v prvním pololetí 2022). Společnost SEAT S.A. zaznamenala výnosy z prodeje 7,411 miliardy EUR, což je oproti prvnímu pololetí 2022 (5,377 miliardy EUR) nárůst o 37,8 % a také nejvyšší hospodářský výsledek v historii společnosti.
  • Přípravy na jarní motoristickou sezonu se SEAT Service a CUPRA Service

28.4.2023
    Se zimou za zády vyhlížíme jaro a léto stejně jako návštěvu servisu pro vozy SEAT a CUPRA. Po náročném provozu plném mrazů, soli a jízdy na zasněžených cestách přišel čas na změnu do módu jaro-léto. Ideální příležitost navštívit autorizované servisy SEAT a CUPRA a využít aktuální výhodné nabídky.
  • Společnost SEAT S.A. dosáhla s 10,5 miliardy EUR druhých nejvyšších příjmů z prodeje ve své historii

23.3.2023
    Společnost SEAT S.A. dnes představila své hospodářské výsledky za rok 2022 a oznámila další kroky v realizaci své strategie. Příjmy z prodeje společnosti vzrostly o 14 % z 9,256 milionu EUR na 10,513 milionu EUR. Jedná se o druhé nejvyšší příjmy z prodeje v 73leté historii společnosti, které překonává pouze rekordních 11,157 miliardy EUR z roku 2019. Provozní zisk vzrostl o 550 milionů EUR na 179 milionů EUR (2021: -371 milionů EUR) před zaúčtováním jednorázových nákladů na restrukturalizaci ve výši 293 milionů EUR. Ziskovost se díky tomu zvýšila o 5,7 procentního bodu z minus 4 % na plus 1,7 %. Zisk po zdanění vzrostl o 324 milionů EUR na 68 milionů EUR (2021: -256 milionů EUR). Hospodářské výsledky potvrzují, že rok 2022 přinesl obrat ve finančním hospodaření společnosti SEAT S.A.
  • Jak poznat, že odchází turbodmychadlo

21.3.2023
    Téma, které zajímá a týká se všech majitelů vozidel s turbodmychadlem - Jak poznat, že odchází turbodmychadlo. Turbodmychadla pomáhají zvýšit výkon motoru a zlepšit jeho efektivitu. Nicméně, jako každý jiný díl na automobilu, turbodmychadlo se může opotřebovat a ztrácet na výkonu. Existují různé příznaky, které mohou naznačovat, že se turbodmychadlo blíží ke svému konci.
1  archiv

Kategorie: