SEAT Klub ČR - Akce


 • SEAT od hardwaru po software aneb v Barceloněje budováno nové Kompetenční centrum

  24.7.2019
  SEAT na veletrhu Mobile World Congress 2019 oznámil, že vybuduje centrum pro vývoj softwaru, aby se dokázal ještě lépe přizpůsobovat probíhajícím změnám a úspěšně realizovat digitální transformaci společnosti.
 • Nový vůz značky CUPRA získáte od SEAT Financial Services jednoduše

  11.7.2019
  Španělská automobilka SEAT vyrábí automobily pro řidiče, ve kterých buší srdce milovníka vozů s příběhem, mají rádi vůni benzínu a chtějí něco víc než jen dopravní prostředek. SEAT proto přišel se značkou CUPRA, která spojuje jedinečnost, sofistikovanost a sportovní výkony. Díky značkovému financování SEAT Financial Services si lze nyní tyto modely pořídit s 0% úrokem.
 • SEAT láme v první polovině roku 2019 rekordy

  8.7.2019
  SEAT uzavřel první polovinu roku 2019 s historicky nejvyššími prodejními výsledky. Španělský výrobce automobilů dodal na celém světě celkem 314 300 vozů, což je meziročně o 8,4 % více. SEAT poprvé prodal více než 300 000 vozidel během prvních šesti měsíců roku, a překonal tak rekord ze stejného období roku 2018 (289 900 vozů).
 • Autodoplňky, které vás vybaví na cestu – na tu do práce i na dovolenou

  3.7.2019

  K autu potřebujeme celou řadu autodoplňků. Nejde jen o spotřební materiál, jako jsou žárovky do světlometů nebo různé provozní kapaliny. Zejména před dovolenou naše auto předěláváme na velblouda, přezdívaného koráb pouště. Snažíme se jej naložit a nafouknout, co to jde. A ono to překvapivě skutečně možné je. Zejména, když použijeme střešní box či nosiče kol.

 • Otevření auta bez poškození

  27.6.2019

  Svět kolem nás se neustále zrychluje a pokud chceme držet krok s dobou, musíme zrychlovat své životní tempo i my. Abychom to stíhali, jezdíme autem víc a častěji. A jak občas z toho auta spěcháme za prací či nákupy, snadno se stane, že si v něm zapomeneme klíče a po několika minutách zámky cvaknou a my jsme v nesnadné situaci. Nemusí to být jen naším zaviněním, mnoho rodičů zná ten pocit, kdy se jim v autě zamkne malé dítě a odemykat se mu z nejrůznějších důvodů nechce.

 • Automobilka SEAT je novým automobilovým partnerem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY

  25.6.2019
  SEAT je od sezony 2019/2020 novým partnerem Ligové fotbalové asociace a fotbalové soutěže FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA. Značka SEAT prostřednictvím dealerské sítě v  České republice poskytne pro nadcházející sezonu klubům FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY flotilu 35 vozů SEAT Tarraco, nové vlajkové lodi španělského výrobce automobilů.
 • CUPRA pokládá základní kámen nového sídla pro rok 2020

  20.6.2019
  CUPRA zahájila výstavbu svého nového sídla v návaznosti na konsolidaci organizační struktury, jmenování členů vrcholného managementu a zvýšení počtu zaměstnanců o 50 %. O nových krocích informoval prodejce značky předseda představenstva společnosti Wayne Griffiths.
 • SEAT dosáhl v květnu dvouciferného růstu prodeje

  11.6.2019
  SEAT dosáhl nejlepšího květnového výsledku ve své historii. Celkový počet vozů, dodaných společností SEAT v uplynulém měsíci na celém světě, meziročně vzrostl o 10,5 % na 54 400. SEAT v květnu poprvé prodal více než 50 000 vozidel, a výrazně tak překonal předchozí květnový rekord, stanovený v roce 2018 (49 200 vozů).
 • Koncern Volkswagen stupňuje své aktivity v Číně uvedením značky SEAT na trh a projektem Smart City

  31.5.2019
  Koncern Volkswagen rozšiřuje podnikání na svém nejdůležitějším trhu, v Číně. Volkswagen Group China, SEAT a čínský výrobce automobilů JAC – partneři ve společném podniku JAC Volkswagen – pokračují v realizaci strategie vstupu španělské značky SEAT na čínský trh, k němuž dojde v průběhu následujících dvou až tří let. Příslušná smlouva byla nyní uzavřena ve španělském Martorellu během návštěvy delegace představitelů vlády čínské provincie An-chuej.
 • Koncepční vůz CUPRA Formentor absolvoval poprvé cestu kolem mysu, po němž je pojmenován

  26.5.2019
  Místo setkávání větrů – tak pojmenovali obyvatelé Mallorky Mys Formentor, který je nejsevernějším cípem ostrova. Velkolepá pobřežní silnice, lemující útesy, vyčnívající do výšky 300 metrů, vede k majáku, který je dominantním zakončením mysu. CUPRA Formentor po ní poprvé projíždí krajinou, jež inspirovala design tohoto modelu.
 • SEAT a Sónar+D spojují síly na podporu inovací a kreativity

  22.5.2019
  SEAT poprvé spolupracuje s mezinárodním festivalem Sónar. Věhlasná akce se zaměřením na hudbu, kreativitu a technologie se letos koná již pošestadvacáté v barcelonském inovativním a kreativním duchu. Značka SEAT se stala inovačním partnerem festivalu Sónar a doprovodného kongresu Sónar+D. SEAT navíc uvede na scénu nové semináře Sónar+D MasterClasses by SEAT jako jednu z významných novinek letošního ročníku. Odborné semináře se uskuteční v novém sále Sónar+D Auditorium by SEAT.
 • SEAT slaví další triumf v soutěži Czech New Energies Rallye

  21.5.2019
  SEAT slaví po triumfech v letech 2014 a 2015 další vítězství v českokrumlovské soutěži pravidelnosti pro vozidla s alternativními pohony. Vítězem osmého ročníku Czech News Energies Rallye v klasifikaci Česká Trophy v ECO Rally se stala posádka Michal Žďárský/Kristýna Žďárská s vozem SEAT Leon ST FR 1.5 TGI Evo 130 k na stlačený zemní plyn (CNG). V soutěži Czech New Energies Rallye 2019, která se konala ve dnech 16. až 18. května, reprezentovalo značku SEAT celkem sedm posádek.
 • Uživatelé koloběžky SEAT eXS KickScooter šetří tímto novým způsobem individuální dopravy čas i peníze

  13.5.2019
  Mobilita ve městech se radikálně mění. V současnosti je 60 % všech jízd osobním automobilem kratších než 8 kilometrů a stále více lidí dává přednost kombinaci různých dopravních prostředků, včetně elektrických koloběžek a skateboardů. V metropolích, jako je Paříž, Berlín, Barcelona nebo Madrid, jsou již elektrické koloběžky běžným dopravním prostředkem. Podle odhadů jich jen ve Španělsku jezdí po ulicích více než 26 000.
 • 20. sraz SEAT KLUBu ČR - 10. 5. - 12. 5. 2019

  11.5.2019
  I v roce 2019 nás čeká celorepublikový SEAT sraz. Letos se bude konat v termínu 10. 5. - 12. 5. v autokempu Pecka.

  Více informací najdete zde: seat-mania.cz/seatsraz

 • SEAT poprvé prodal více než 200 000 vozů během prvních čtyř měsíců roku

  7.5.2019
  Globální prodeje značky SEAT vzrostly v období od ledna do dubna 2019 meziročně o 7 %. SEAT poprvé prodal během prvních čtyř měsíců roku více než 200 000 vozů, přesně 202 600. Od ledna do dubna 2018 dodal SEAT 189 300 vozů, což byl do letošního roku nejlepší výsledek.
 • Jak ušetřit na povinném ručení? Vyzkoušejte pojištění online

  3.5.2019
  Každý, kdo se rozhodne investovat do svého automobilu, musí brát v potaz, že na silnice s ním může jen za určitých předpokladů. Jeden z hlavních milníků, kterým musí každý majitel vozu projít, je sjednání povinného ručení. Jak už vyplývá ze samotného názvu tohoto pojištění, zařízené ho mít prostě musíte. Na dnešním finančním trhu se nachází opravdu rozsáhlé množství produktů a pro člověka bez znalostí se může stát hledání mezi nimi doslova zničující činností. Nicméně existují i možnosti, jak se k vyřizování pojištění z odpovědnosti vozidla postavit chytřeji. A právě tomu se hodláme věnovat v následujících řádcích, takže rozhodně nikam neodcházejte.
 • Nejoblíbenější zařízení pro auto: palubní kamery a satelitní navigace

  23.4.2019
  Dnes jen málo řidičů nepoužívá taková zařízení, jakými jsou palubní kamery nebo satelitní navigace (známá i jako sat-nav). Tato zařízení jsou dnes velmi oblíbená a v online obchodech najdete skutečně velké množství těchto produktů. Hlavním účelem palubní kamery je nahrávat situaci na silnici kolem auta nebo přímo v autě. Obvykle se palubní kamera skládá z krytu s mikrookruhem a baterií, zabudovaného mikrofonu a podporného držáku nebo svorky na upevnění, displeje a souboru tlačítek pro ovládání.
 • Fotogalerie: Karolina a SEAT Tarraco

  10.4.2019
  SEAT v minulém roce představil své dosud největší SUV. Jmenuje se Tarraco a může mít až sedm míst k sezení. Auto naznačuje nový designový směr, kterým se budou nové modely španělské značky v nejbližší budoucnosti ubírat.
 • Březen byl nejlepším měsícem v historii značky SEAT

  8.4.2019
  SEAT se může pochlubit dosud nevídanými výsledky. V březnu zaznamenal nejvyšší objem prodeje během jednoho měsíce ve své téměř sedmdesátileté historii. Španělský výrobce automobilů prodal 62 500 vozidel, což je o 3,5 % více než v březnu 2018 (60 400 vozů), který dosud držel rekord prodeje za jeden měsíc.
 • SEAT na český trh uvádí moderní koloběžku eXS KickScooter powered by Segway

  2.4.2019
  SEAT dnes – Zajištění efektivní mobility v neustále se rozrůstajících velkoměstech je pro instituce a výrobce automobilů velkou výzvou. Proto se SEAT rozhodl investovat do mikromobility mimo jiné i výrobou stylové, zábavné a moderní elektrické koloběžky eXS KickScooter powered by Segway. Díky ní je pohyb po městě efektivní, rychlý a samozřejmě trvale udržitelný.
 • SEAT Service usnadní a zpříjemní cestování za dobrodružstvím

  2.4.2019
  Autorizované servisy značky SEAT nabízejí svým zákazníkům s přicházejícím jarem mnohem víc než jen prověření technického stavu vozidel SEAT všech věkových kategorií po zimním období a jejich přípravu na hlavní motoristickou sezonu. V období od 21. března do 21. června lze za výhodných podmínek využít například profesionální SEAT Pneuservis nebo nabídku výměny stíracích lišt s atraktivním bonusem. Snahu autorizovaných servisů SEAT o zajištění maximální spokojenosti zákazníků potvrzuje také Fitness plán, knížka slevových poukazů na pořízení servisních úkonů, Originálních dílů SEAT i Originálního příslušenství SEAT. Majitelé starších vozů mohou navíc využít programy Kompletní ceny SEAT a SEAT STK Service.
 • Test SEAT Tarraco 2,0 TDI 140 kW 4Drive DSG (2019)

  1.4.2019
  SEAT začal s modely SUV poměrně pozdě. Ten první s názvem Ateca představil teprve před třemi lety, o rok později následovala menší Arona a v loňském roce pak největší Tarraco. A na to jsme se teď podívali v redakčním testu.
 • Vznětové modely Leon a Ateca za mimořádně výhodných podmínek

  22.3.2019
  SEAT spouští jednu z nejlepších nabídek v historii. Oblíbené modely Leon a Ateca lze nyní pořídit se zvýhodněním až 200 300 Kč. Zvýhodněné modely, poháněné nejmodernějšími vznětovými motory TDI s velmi nízkou spotřebou paliva, se vyznačují mimořádně bohatou sériovou výbavou, která zahrnuje mimo jiné i 5letou záruku.
 • SEAT dosáhl nejvyššího provozního zisku ve své historii

  14.3.2019
  SEAT zaznamenal v roce 2018 nejlepší výsledky ve své historii. Provozní zisk vzrostl o 33,4 % na rekordních 254 milionů eur (2017: 191 milionů eur). Podle výsledků, které včera zveřejnil koncern Volkswagen, uzavřel SEAT loňský rok příjmy z prodeje 10,202 miliardy eur, což je o 3,1 % více než v roce 2017 (9,892 miliardy eur). Jedná se o nejvyšší příjmy z prodeje v historii společnosti.
 • SEAT míří do Ženevy s dvouciferným růstem

  4.3.2019
  SEAT dorazil na ženevský autosalon v nejlepší formě. Globální prodeje automobilky v prvních dvou měsících letošního roku v porovnání se stejným obdobím roku 2018 zaznamenaly nárůst 12,8 %, zaregistrován byl rekordní počet 88 900 vozů. To je vice, než v dosud rekordním roce 2000 (80 000 vozů). Prodeje značky SEAT v únoru pokračovaly v silném růstu, prodáno bylo 44 500 vozů, což je o 11,4 % více, než ve stejném měsíci roku 2018 (39 900 vozů). Tento výsledek představuje nový rekord automobilky a překonává počet prodaných vozů v roce 2000 (43 300 vozů).
1 2 3  archiv

Kategorie: