SEAT Klub ČR - Akce


 • SEAT oslavil na akci „El Espíritu de Montjuïc“ 30. výročí svého sponzorství Letních olympijských her 1992 v Barceloně

  22.4.2022
  „El Espíritu de Montjuïc“, nejvýznamnejší podnik pro historické závodní a soutežní vozy v jižní Evrope, po dvouleté prestávce znovu pripomnel slavnou minulost motoristického sportu. Rocník 2022 se uskutecnil ve dnech 1., 2. a 3. dubna na závodním okruhu Circuit de Barcelona-Catalunya a jeho hlavní hvezdou byla znacka SEAT.
 • SEAT Service představuje aktuální nabídku podzim - zima

  8.11.2021
  Prestože ke znacce SEAT patrí spíš léto, zimy se španelské vozy rozhodne neleknou. Ideálne pak, když cerpají výhod speciální akce SEAT Service. „Prichází nárocné období roku, které proverí pripravenost každého vozu. Zimní pneumatiky máme všichni už ‚naucené‘, ale treba chybející nemrznoucí kapalina v ostrikovacích dokáže leckoho prekvapit. I tento detail je proto soucástí naší zimní akce SEAT Service, která pamatuje opravdu na vše,“ pripomíná možné nástrahy zimního provozu Jan Špinar, vedoucí divize After Sales spolecnosti Porsche CR.
 • CUPRA Leon získal 5 hvězdiček Euro NCAP

  17.7.2021
  CUPRA Leon potvrzuje zamerení znacky na výrobu vozidel, která nejenže mají sportovní výkony ve své DNA, ale soucasne také patrí mezi nejbezpecnejší automobily na trhu. Vysokovýkonný kompaktní vuz Leon je nejnovejším modelem znacky CUPRA, který obdržel petihvezdickové hodnocení ve zprísnených testech bezpecnosti Euro NCAP.
 • SEAT jmenuje nové členy představenstva

  9.7.2021
  David Powels a Kai Vogler byli jmenováni novými cleny predstavenstva spolecnosti SEAT S.A., odpovednými za finance a IT, resp. prodej a marketing. Jejich prímým nadrízeným bude predseda predstavenstva spolecnosti SEAT S.A. Wayne Griffiths. Powels nastoupí na novou pozici od 1. zárí a Vogler zacne pro spolecnost pracovat od 1. ríjna.
 • Jak si ušetřit námahu a peníze při pojištění auta?

  1.7.2021
  Pred pár dny jsem musel rešit nové povinné rucení pro svuj automobil. Nemel jsem ale príliš chut a také muj cas je vzhledem k pracovní vytíženosti drahocenný. Proto jsem se rozhodl prejít na online formu pojistky.
 • CUPRA a SEAQUAL INITIATIVE vyrábějí ve spolupráci sedadla pro model CUPRA Born z trvale udržitelných materiálů získávaných ze Středozemního moře

  22.6.2021
  CUPRA predstaví 25. kvetna ve svetové premiére model CUPRA Born, s nímž zacíná nová éra. V ní se CUPRA stane impulzem v procesu elektrické transformace. CUPRA soucasne spojuje síly s iniciativou SEAQUAL INITIATIVE pro výrobu sedadel dodávaných standardne pro první 100% elektricky pohánený model znacky CUPRA. Nová anatomicky tvarovaná sedadla budou calounena tkaninou z recyklovaného polymerového vlákna SEAQUAL YARN vyrábeného z plastu vylovených ze Stredozemního more a dalších morí, oceánu, rek a jejich ústí. Tento inovativní materiál, který odpovídá designovému stylu znacky CUPRA a jejím vysokým standardum kvality, vzniká díky spolupráci rybáru, ruzných nevládních organizací a místních komunit zajištujících sber materiálu.
 • SEAT je prvním výrobcem, který zavedl ve velkém měřítku do praxe průběžné bezkontaktní měření: Každý den pořizuje 9000 snímků a analyzuje až 210 milionů bodových měření

  21.6.2021

  Ve fotbale muže jeden centimetr znamenat rozdíl mezi regulérním gólem a jeho neuznáním z duvodu postavení útocícího hráce mimo hru. Zavedení systému VAR (Video Assistant Referee/video asistent rozhodcího) zvýšilo presnost pri posuzování sporných centimetru. Co kdybychom však místo centimetru hovorili o desetinách milimetru, které odpovídají tlouštce listu papíru? Oddelení technologie merení a modulárního fixacního systému ve spolecnosti SEAT sleduje pri merení karoserií vyrábených vozu práve desetiny milimetru. Dosud se na procesu merení zcásti podílela manuální práce. Príchod inovativní bezkontaktní technologie však znamená zásadní zmenu pro efektivitu celého procesu merení pri výrobe automobilu na montážní lince.

 • SEAT znovu potvrzuje své zaměření na zdraví a rozšiřuje očkovací program na ostrovy Ibiza, Mallorca a Menorca

  17.6.2021
  Spolecnost SEAT S.A. znovu potvrdila své zamerení na zdraví svých zamestnancu – i celé spolecnosti – další investicí do distribuce vakcín. Krome toho plánuje zmírnit omezení pro zamestnance, která zavedla pro ochranu jejich zdraví v nejnárocnejších mesících pandemie. V rámci této investice uzavrela spolecnost SEAT S.A. s vládou Baleárských ostrovu smlouvu o urychlení ockovacího programu COVID-19 na oblíbených rekreacních ostrovech Ibiza, Mallorca a Menorca. Cílem je dosáhnout v tomto regionu proockovanosti minimálne 70 % do konce cervence.
 • SEAT pokračuje v podpoře české atletiky

  14.6.2021
  SEAT i nadále podporuje ceskou atletiku jako oficiální partner Ceského atletického svazu (CAS). Španelská automobilová znacka se sportovním duchem se proto letos podílela mimo jiné na závodním atletickém restartu v rámci projektu „Atleti spolu“. První cervnovou stredu se na 253 sportovištích v celé Ceské republice sešlo více než 23 000 atletu, aby pomerili své síly. Hlavní mítink „Dne s ceskou atletikou“ se uskutecnil v Plzni za úcasti mnoha hvezd ceské atletiky. SEAT krome toho prispívá ke zdárné realizaci projektu „Pohybová gramotnost“ a „Atletiky pro deti a rodiny“, které se zamerují na vyhledávání nových sportovních talentu a výchovu detí a mládeže ke zdravým pohybovým aktivitám. Organizátori vzdelávacího projektu „Atletika pro deti a rodiny“ mají v soucasnosti k dispozici vuz SEAT Ateca.
 • SEAT dodal Skiareálu Ještěd nové vozy Tarraco a Ateca

  11.6.2021
  SEAT dodal Skiareálu Ješted dve nová SUV. Praktické, komfortní a bezpecné modely Ateca a Tarraco jsou perfektne pripraveny na celorocní provoz v horských podmínkách severoceských hor. SEAT je od zimy 2019 hlavním partnerem Skiareálu Ješted, který je celorocne vyhledávanou destinací fanoušku nejruznejších sportu v prírode. Smlouva o spolupráci mezi španelskou automobilovou znackou a Skiareálem Ješted byla uzavrena až do ríjna 2023 a pro príští dva roky pocítá s provozem flotily trí vozu SEAT.
1  archiv

Kategorie: