SEAT KLUB ČR z.s.

SEAT KLUB ČR z.s. byl založen 8.dubna 2004 pro majitele a příznivce vozů SEAT. Od té doby prošel vývojem, navázal spolupráci s několika partnery včetně importéra vozů SEAT do České republiky.

Na internetových stránkách SEAT KLUB ČR z.s. se scházejí lidé, kteří stejně jako vy propadli kouzlu emotivních modelů progresivní španělské značky SEAT. Díky registraci máte nyní možnost aktivně ovlivňovat vzhled a obsah těchto stránek, stahovat si exkluzivní informace a dokumenty SEAT, účastnit se srazů SEAT KLUBu ČR z.s. a využívat další výhody, které členství v klubu nabízí.

SEAT KLUB ČR z.s. není o tom, kdo má lepší auto, lepší tuning nebo kdo trhne rychlostní rekord. SEAT KLUB ČR z.s. je o přátelství, fanouškovství a ryzím nadšení pro značku SEAT. Proto vám přejeme co nejvíce pohodových zážitků s Vaším SEATem a naším SEAT KLUBem ČR z.s.