SEAT Klub ČR - Aktuality


 • Prodeje značky SEAT v říjnu vzrostly o více než 30 %, od začátku roku činí nárůst 11 %

  13.11.2019
  SEAT vstupuje do závěru letošního roku s novými rekordy v oblasti prodeje. Španělská společnost dodala od ledna do října na celém světě 498 700 vozidel, což je o 11,1 % více než ve stejném období loňského roku (449 000 vozů). SEAT tak prodal o téměř 50 000 více automobilů a překonal rekord pro období od ledna do října, stanovený v roce 2018.
 • Auto z autobazaru? Nechte si ho raději dovézt z Německa

  12.11.2019
  Málokdo má na to, aby si mohl pořídit úplně nový vůz. Většina Čechů se poohlíží spíše v autobazarech a po inzerátech na internetu. Troufnete si ale nakoupit takhle naslepo? U inzerátu od soukromé osoby nemáte vůbec žádnou jistotu a případy, kdy autobazary přetáčely tachometry, jsou také velmi známé.
 • Zvláštní pozornost věnovaná péči o karoserii vašeho auta se vyplatí

  23.10.2019
  Déšť, zima, mrazy a další nepříznivé vlivy počasí na podzim a v zimě dávají autům pořádně zabrat. Bohužel jen umytí nestačí, je třeba dopřát svému vozu co nejkvalitnější péči. Proto se zaměříme především na lak, aby zůstal chráněný, nepoškozený a dlouho zářivý. Jak na to?
 • SEAT nabízí pro úspěšný model Leon zvýhodněný paket FR Black Matt

  10.10.2019
  SEAT Leon je nyní ještě atraktivnější a výhodnější! Španělská značka připravila pro české zákazníky svůj bestseller s atraktivním paketem FR Black Matt. Cestu k emocionálním zážitkům ze sportovní jízdy za volantem nového modelu Leon FR Black Matt usnadňují akční nabídky financování SEAT Financial Services. Zákazníci si navíc mohou pro svůj nový Leon pořídit také zvýhodněné Originální příslušenství SEAT v rámci právě probíhající zimní servisní akce.
 • Prodeje značky SEAT v září vzrostly o 37 %

  9.10.2019
  Celkové prodeje značky SEAT dosáhly nového milníku. Výrobce automobilů dodal od ledna do září 454 800 vozidel, což je o 9,4 % více než ve stejném období roku 2018 (415 600 vozů). Jedná se o nejlepší výsledek v historii společnosti SEAT, který významně překonává rekord z období od ledna do září 2018.
 • SEAT nabízí zimní sezonní prohlídku zdarma

  7.10.2019
  SEAT Service zve všechny řidiče vozů SEAT před zimní sezonou do autorizovaných servisů SEAT. Mnozí řidiči mají z cestování za zimním dobrodružstvím zbytečné obavy, ale s dokonale připraveným vozem SEAT na kvalitních zimních pneumatikách si lze zimních radovánek užívat bez starostí. Sezonní nabídka pamatuje na majitele zánovních i starších vozů SEAT a kromě zimní servisní prohlídky a profesionálního SEAT Pneuservisu zahrnuje také kompletní sortiment servisních služeb a zvýhodněných programů, mezi něž patří Fitness plán, knížka slevových poukazů na pořízení servisních úkonů, Originálních dílů SEAT i Originálního příslušenství SEAT, Kompletní ceny SEAT a SEAT STK Service.
 • SEAT vysvětluje, jak funguje logistika 16 milionů dílů denně

  6.10.2019
  Před námi je videostěna, která je rozdělená na různé zobrazovací plochy a nepřetržitě ukazuje aktualizované ukazatele, grafy, mapy s trasami, kódy… Vypadá to jako v řídicí věži na letišti, ale jedná se o „řídicí věž“ SEAT Control Tower v logistickém centru španělské společnosti. Nový systém zajišťuje v reálném čase přenos dat o 16 milionech dílů, potřebných každý den k výrobě 2300 vozů.
 • Blíží se povinné přezutí letních pneumatik na zimní. Zvládnete to doma sami?

  2.10.2019
  Zima pomalu ale jistě klepe na dveře, a ačkoliv se může zdát, že na mráz ještě nenarazíte, opak je pravdou. Nepodceňujte včasnou výměnu pneumatik, která zaručí bezpečnost na cestách. Někdo přezouvá pro jistotu už na konci října, aby byl 1. listopadu připraven, někdo naopak čeká na první sníh, a to je chyba. Nebezpečí vám totiž může hrozit už během ranních a nočních hodin, kdy může teplota i v tomto ročním období klesnout opravdu nízko. S přezutím pneumatik byste tedy rozhodně neměli čekat až na první sníh nebo první mrazy.
 • Co dělá v autě imobilizér?

  2.10.2019

  Samozřejmě každý by uvítal možnost nechat auto jen tak stát, vyřídit si vše potřebné a vrátit se k němu na stejné místo, v dnešní době je to ale jen utopický sen, naopak se musíme snažit si auto co nejvíce zabezpečit před případnou krádeží. Imobilizér je jedním z efektivních způsobů, jak mít auto v bezpečí.

 • Leon na Transsibiřské magistrále

  22.9.2019
  Z Moskvy až do Vladivostoku. Vzdálenost více než 9000 kilometrů překonávají vlaky na legendární Transsibiřské magistrále. Stejně dlouhá by byla nepřetržitá řada více než dvou milionů dosud prodaných vozů SEAT Leon. Krátce před uvedením čtvrté generace se ohlížíme na evoluci jednoho z hlavních pilířů společnosti SEAT.
 • SEAT od hardwaru po software aneb v Barceloněje budováno nové Kompetenční centrum

  24.7.2019
  SEAT na veletrhu Mobile World Congress 2019 oznámil, že vybuduje centrum pro vývoj softwaru, aby se dokázal ještě lépe přizpůsobovat probíhajícím změnám a úspěšně realizovat digitální transformaci společnosti.
 • Nový vůz značky CUPRA získáte od SEAT Financial Services jednoduše

  11.7.2019
  Španělská automobilka SEAT vyrábí automobily pro řidiče, ve kterých buší srdce milovníka vozů s příběhem, mají rádi vůni benzínu a chtějí něco víc než jen dopravní prostředek. SEAT proto přišel se značkou CUPRA, která spojuje jedinečnost, sofistikovanost a sportovní výkony. Díky značkovému financování SEAT Financial Services si lze nyní tyto modely pořídit s 0% úrokem.
 • SEAT láme v první polovině roku 2019 rekordy

  8.7.2019
  SEAT uzavřel první polovinu roku 2019 s historicky nejvyššími prodejními výsledky. Španělský výrobce automobilů dodal na celém světě celkem 314 300 vozů, což je meziročně o 8,4 % více. SEAT poprvé prodal více než 300 000 vozidel během prvních šesti měsíců roku, a překonal tak rekord ze stejného období roku 2018 (289 900 vozů).
 • Autodoplňky, které vás vybaví na cestu – na tu do práce i na dovolenou

  3.7.2019

  K autu potřebujeme celou řadu autodoplňků. Nejde jen o spotřební materiál, jako jsou žárovky do světlometů nebo různé provozní kapaliny. Zejména před dovolenou naše auto předěláváme na velblouda, přezdívaného koráb pouště. Snažíme se jej naložit a nafouknout, co to jde. A ono to překvapivě skutečně možné je. Zejména, když použijeme střešní box či nosiče kol.

 • Otevření auta bez poškození

  27.6.2019

  Svět kolem nás se neustále zrychluje a pokud chceme držet krok s dobou, musíme zrychlovat své životní tempo i my. Abychom to stíhali, jezdíme autem víc a častěji. A jak občas z toho auta spěcháme za prací či nákupy, snadno se stane, že si v něm zapomeneme klíče a po několika minutách zámky cvaknou a my jsme v nesnadné situaci. Nemusí to být jen naším zaviněním, mnoho rodičů zná ten pocit, kdy se jim v autě zamkne malé dítě a odemykat se mu z nejrůznějších důvodů nechce.

 • Automobilka SEAT je novým automobilovým partnerem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY

  25.6.2019
  SEAT je od sezony 2019/2020 novým partnerem Ligové fotbalové asociace a fotbalové soutěže FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA. Značka SEAT prostřednictvím dealerské sítě v  České republice poskytne pro nadcházející sezonu klubům FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY flotilu 35 vozů SEAT Tarraco, nové vlajkové lodi španělského výrobce automobilů.
 • CUPRA pokládá základní kámen nového sídla pro rok 2020

  20.6.2019
  CUPRA zahájila výstavbu svého nového sídla v návaznosti na konsolidaci organizační struktury, jmenování členů vrcholného managementu a zvýšení počtu zaměstnanců o 50 %. O nových krocích informoval prodejce značky předseda představenstva společnosti Wayne Griffiths.
 • SEAT dosáhl v květnu dvouciferného růstu prodeje

  11.6.2019
  SEAT dosáhl nejlepšího květnového výsledku ve své historii. Celkový počet vozů, dodaných společností SEAT v uplynulém měsíci na celém světě, meziročně vzrostl o 10,5 % na 54 400. SEAT v květnu poprvé prodal více než 50 000 vozidel, a výrazně tak překonal předchozí květnový rekord, stanovený v roce 2018 (49 200 vozů).
 • Koncern Volkswagen stupňuje své aktivity v Číně uvedením značky SEAT na trh a projektem Smart City

  31.5.2019
  Koncern Volkswagen rozšiřuje podnikání na svém nejdůležitějším trhu, v Číně. Volkswagen Group China, SEAT a čínský výrobce automobilů JAC – partneři ve společném podniku JAC Volkswagen – pokračují v realizaci strategie vstupu španělské značky SEAT na čínský trh, k němuž dojde v průběhu následujících dvou až tří let. Příslušná smlouva byla nyní uzavřena ve španělském Martorellu během návštěvy delegace představitelů vlády čínské provincie An-chuej.
 • Koncepční vůz CUPRA Formentor absolvoval poprvé cestu kolem mysu, po němž je pojmenován

  26.5.2019
  Místo setkávání větrů – tak pojmenovali obyvatelé Mallorky Mys Formentor, který je nejsevernějším cípem ostrova. Velkolepá pobřežní silnice, lemující útesy, vyčnívající do výšky 300 metrů, vede k majáku, který je dominantním zakončením mysu. CUPRA Formentor po ní poprvé projíždí krajinou, jež inspirovala design tohoto modelu.
 • SEAT a Sónar+D spojují síly na podporu inovací a kreativity

  22.5.2019
  SEAT poprvé spolupracuje s mezinárodním festivalem Sónar. Věhlasná akce se zaměřením na hudbu, kreativitu a technologie se letos koná již pošestadvacáté v barcelonském inovativním a kreativním duchu. Značka SEAT se stala inovačním partnerem festivalu Sónar a doprovodného kongresu Sónar+D. SEAT navíc uvede na scénu nové semináře Sónar+D MasterClasses by SEAT jako jednu z významných novinek letošního ročníku. Odborné semináře se uskuteční v novém sále Sónar+D Auditorium by SEAT.
 • SEAT slaví další triumf v soutěži Czech New Energies Rallye

  21.5.2019
  SEAT slaví po triumfech v letech 2014 a 2015 další vítězství v českokrumlovské soutěži pravidelnosti pro vozidla s alternativními pohony. Vítězem osmého ročníku Czech News Energies Rallye v klasifikaci Česká Trophy v ECO Rally se stala posádka Michal Žďárský/Kristýna Žďárská s vozem SEAT Leon ST FR 1.5 TGI Evo 130 k na stlačený zemní plyn (CNG). V soutěži Czech New Energies Rallye 2019, která se konala ve dnech 16. až 18. května, reprezentovalo značku SEAT celkem sedm posádek.
 • Uživatelé koloběžky SEAT eXS KickScooter šetří tímto novým způsobem individuální dopravy čas i peníze

  13.5.2019
  Mobilita ve městech se radikálně mění. V současnosti je 60 % všech jízd osobním automobilem kratších než 8 kilometrů a stále více lidí dává přednost kombinaci různých dopravních prostředků, včetně elektrických koloběžek a skateboardů. V metropolích, jako je Paříž, Berlín, Barcelona nebo Madrid, jsou již elektrické koloběžky běžným dopravním prostředkem. Podle odhadů jich jen ve Španělsku jezdí po ulicích více než 26 000.
 • 20. sraz SEAT KLUBu ČR - 10. 5. - 12. 5. 2019

  11.5.2019
  I v roce 2019 nás čeká celorepublikový SEAT sraz. Letos se bude konat v termínu 10. 5. - 12. 5. v autokempu Pecka.

  Více informací najdete zde: seat-mania.cz/seatsraz

 • SEAT poprvé prodal více než 200 000 vozů během prvních čtyř měsíců roku

  7.5.2019
  Globální prodeje značky SEAT vzrostly v období od ledna do dubna 2019 meziročně o 7 %. SEAT poprvé prodal během prvních čtyř měsíců roku více než 200 000 vozů, přesně 202 600. Od ledna do dubna 2018 dodal SEAT 189 300 vozů, což byl do letošního roku nejlepší výsledek.
1 2 3  archiv

Kategorie: