SEAT Klub ČR - Aktuality

• Bonusy u povinného a havarijního pojištění. Jak fungují a k čemu slouží?

6.9.2022
    Řídíte dobře a jezdíte bez nehod, nebo už jste párkrát za dobu svého řízení nehodu měli? Možná to nevíte, ale takové informace o vás prozradí právě bonusy u povinného ručení. Jak fungují?
  • Laura Carnicerová a Markus Haupt přebírají funkce v představenstvu společnosti SEAT S.A.

1.7.2022
    Laura Carnicerová a Markus Haupt byli jmenováni novými členy představenstva společnosti SEAT S.A. Laura Carnicerová má na starosti oblast lidských zdrojů a organizaci, zatímco Markus Haupt ponese odpovědnost za výrobu a logistiku. Oba zkušení manažeři posilují tým nejvyššího vedení společnosti SEAT S.A., která aktuálne prochází největší transformací ve své historii.
  • Vášeň značky SEAT pro českou atletiku neslábne ani po 23 letech

26.5.2022
    SEAT pokračuje ve svém dlouhodobém partnerství s Českým atletickým svazem (ČAS). Španělská automobilová značka se sportovním duchem zajišťuje svými vozy mobilitu českým atletům i zdárný průběh atletických závodů a mítinků. SEAT se jako oficiální partner Českého atletického svazu prezentuje atraktivními modely ze své široké nabídky také na jednotlivých atletických akcích.
  • SEAT oslavil na akci „El Espíritu de Montjuïc“ 30. výročí svého sponzorství Letních olympijských her 1992 v Barceloně

22.4.2022
    „El Espíritu de Montjuïc“, nejvýznamnější podnik pro historické závodní a soutěžní vozy v jižní Evropě, po dvouleté přestávce znovu připomněl slavnou minulost motoristického sportu. Ročník 2022 se uskutečnil ve dnech 1., 2. a 3. dubna na závodním okruhu Circuit de Barcelona-Catalunya a jeho hlavní hvězdou byla značka SEAT.
  • SEAT Service představuje aktuální nabídku podzim - zima

8.11.2021
    Přestože ke značce SEAT patří spíš léto, zimy se španělské vozy rozhodně neleknou. Ideálně pak, když čerpají výhod speciální akce SEAT Service. „Přichází náročné období roku, které prověří připravenost každého vozu. Zimní pneumatiky máme všichni už ‚naučené‘, ale třeba chybějící nemrznoucí kapalina v ostřikovačích dokáže leckoho překvapit. I tento detail je proto součástí naší zimní akce SEAT Service, která pamatuje opravdu na vše,“ připomíná možné nástrahy zimního provozu Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche ČR.
1  archiv

Kategorie: