SEAT Klub ČR - Seat srazy

• 19. sraz SEAT KLUBu ČR - květen 2018: foto + video

11.6.2018
    Poslední květnový víkend se i letos nesl ve znamení srazu SEAT KLUBu ČR. Šlo již o jeho 19. ročník a ani letos nechyběla příjemná atmosféra, spousta SEATů a ani bohatý doprovodný program, o čemž vás přesvědčí fotogalerie a video.
  • 19. SRAZ SEAT KLUBU ČR - 25.5. - 27.5.2018

25.5.2018
    I v roce 2018 nás čeká již tradičně o posledním květnovém víkendu celorepublikový SEAT sraz. Letos se místem jeho konání stane Žďár nad Sázavou a tamější rekreační oblast Pilák.
  • Sraz vozů SEAT s doprovodným programem už tento víkend

23.5.2018

Poslední květnový víkend je již tradičně ve znamení srazu automobilů značky SEAT, který pořádá SEAT KLUB ČR. Majitelé a příznivci vozů této španělské značky se setkají ve Žďáru
    nad Sázavou. Sraz nabídne také bohatý doprovodný program.

• SEAT KLUB na ADAC GT Masters 2018: výstava + spanilá jízda po okruhu

28.4.2018
    SEAT KLUB ČR měl možnost zúčastnit se sobotního programu závodů ADAC GT Masters 2018 jako hostující klub, který doplnil doprovodný program. Společně s několika dalšími kluby jsme uspořádali výstavu aut v prostoru autodromu a v polední přestávce jsme se v rámci spanilé jízdy svezli i po samotném závodním okruhu před zraky diváků. Připravili jsme pro vás z této akce pár fotografií i jedno amatérské video. Díky, že jste dorazili!
1  archiv

Kategorie: