Report: 17. sraz SEAT KLUBu ČR - 17.6-19.6.2016 - foto + video

15.7.2016

A máme to za sebou. V polovině června jsme se u přehrady Rozkoš u České Skalice setkali na již 17. sraze SEAT KLUBu ČR o.s. Po prvotní nepřízni počasí se vyčasilo a my si mohli užít krásnou slunečnou sobotu plnou aut a doprovodného programu.

17 sraz seat klubu cr

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE JE KE ZHLÉDNUTÍ ZDE!

Do areálu kempu přijeli první účastníci již ve čtrvtek, další se začali sjíždět od pátečního rána po celý den. Tentokrát totiž hlavní program začínal už v pátek v podvečer. Sraz slavnostně zahájil Filip Stoulil ze SEATu Česká republika společně s Pavlem Srpem, předsedou SEAT KLUBu ČR o.s.

Pro návštěvníky byl na páteční večer připraven program v podobě výstavy zcela nového modelu SEAT Ateca, který jsme jen pár dní předtím přivezli ze Španělska, vedle kterého parkoval SEAT Leon Cupra 290. V průběhu brzkého večera přijel se svým SEATem Leon Cupra ST 290 také závodník Petr Fulín. Ten se kromě ukázky svého auta s libozvučně znějícími výfuky JE DESIGN rozpovídal o tom, jaké to je závodit se SEATem Leon Cup Racer v Evropském poháru cestovních vozů ETCC. Prozradil nám, jaká má očekávání na letošní rok a jak se odehrával rok minulý. Mimo jiné prozradil také něco ze zákulisí života závodníka, tedy informace, které se z televize nedozvíte. Program vrcholil koncertem kapely U2 Revival a následným vystoupením DJ. Po celý večer bylo pro návštěvníky srazu připraveno občerstvení (jídlo i pití) zdarma.

Sobotní den se nesl tradičně v podání výstavy aut na ploše, jejich prohlížení a hlasování o ta nejhezčí. V rámci doprovodného programu byla také vyhlášena soutěž o nejčistší auto, o jejíž vyhodnocení i vyhlášení se postaral partner soutěže, společnost Detailingshop. Pokud jste nechtěli, aby vaše auto jen tak stálo na ploše, mohli jste využít soutěže v jízdě zručnosti, která se také konala v rámci doprovodného programu v areálu kempu.

Po obědě se chystala spanilá jízda, která tentokrát nevedla pouze kolem kempu, ale měla svůj cíl v nedalko vzdáleném Hronově, kde byla pro účastníky srazu připravena pronajatá motokárová dráha v budově bývalé továrny. Dráha byla speciální tím, že vedla do kopce i z kopce, ale také tím, že jezdce protáhla také úzkým tunelem. V tom měly motokáry kolem sebe pouze pár centimetrů.

Po individuálním návratu do kempu byly vyhlášeny všechny soutěže a hlasování a SEAT sraz tím byl, co do oficiálního programu ukončen. Následoval příjemný večer ve společnosti dalších členů a probírání víkendových zážitků a dalších témat.

Zájemci mohli po celý víkend využít také testovací jízdy novými vozy SEAT Ibiza, Leon a Toledo, které na sraz přivezl partner srazu, autorizovaný prodejce nových vozů SEAT - Auto Máca.

Za konání akce děkujeme všem partnerům a sponzorům a za za rok se na vás na 18. sraze SEAT KLUBu ČR o.s. těšíme znovu!