Přípravy na jarní motoristickou sezonu se SEAT Service a CUPRA Service


28.4.2023

Se zimou za zády vyhlížíme jaro a léto stejně jako návštěvu servisu pro vozy SEAT a CUPRA. Po náročném provozu plném mrazů, soli a jízdy na zasněžených cestách přišel čas na změnu do módu jaro-léto. Ideální příležitost navštívit autorizované servisy SEAT a CUPRA a využít aktuální výhodné nabídky.„Zapomeňme už na zimu a dopřejme svým vozům SEAT a CUPRA jarní detox spojený s přezutím pneumatik či kompletních kol za atraktivnější letní obutí a nákupem nového letního příslušenství,“ oslavuje příchod jara Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „Pro značku SEAT i CUPRA platí podobná zvýhodnění, emocinálněji založená CUPRA pak přiváží navíc speciální kolekci pro atraktivní sport padel. Vyzkoušejte to také,“ zve k aktivitě Špinar.

Prohlídku po náročné zimě, obsahující škálu přesně definovaných bodů si pro svůj vůz SEAT můžete u autorizovaných partnerů objednat už za 199 Kč, přičemž budete mít jistotu, že je vaše auto po zimě v pořádku. Do útrob vozu nevidíte, naopak skrz čelní sklo vidět musíte stoprocentně: k originálním stírátkům SEAT nebo CUPRA automaticky dostáváte litr koncentrátu letní směsi do ostřikovačů zdarma.

Pokud čerpáte výhody spojené s držením věrnostní karty MyCard SEAT i CUPRA, můžete se těšit nejen na slevy partnerů v rámci MyCard Service nebo 15% slevu na Originální příslušenství SEAT a CUPRA, ale i na přípravu na STK. Placená varianta MyCard Service+ (1 990 Kč ročně) přidává například krom jiného výměnu kompletních kol 2x do roka nebo 10% slevu na Originální příslušenství. Třeba i na zmíněná kompletní kola.

A protože autorizovaný servis je základem spolehlivého provozu vozů SEAT i CUPRA, připravil importér těchto vozů speciální nabídku Servisních balíčků: stačí si předplatit pravidelný servis a výhoda 10 000 Kč vám podstatně sníží rozpočet na předepsaný servis. Servisní balíčky jsou navíc přenosné, takže podstatně zhodnocují vůz při následném prodeji. Maximální doba jejich platnosti je totiž až 5 let.

A stejně jako SEAT tak ani CUPRA nejsou jen auta plná emocí a jižní energie. S logem SEAT můžete mít třeba elektrickou koloběžku SEAT MÓ eKickScooter 65 s dojezdem až 65 km – dost na to, abyste se dostali z P+R parkoviště až do kanceláře. A CUPRA? Ta myslí i na sport a volný čas. Pod jejím logem existuje kolekce pomůcek pro nový sport padel – jestli vás tato aktivita oslovuje, můžete se stylově obléct do triček v dámské i pánské verzi, odehrát zápas s raketou a následně uložit do bagu, vše s logem CUPRA (ve spolupráci s firmou Wilson).

Fotografie:


Přípravy na jarní motoristickou sezonu se SEAT Service a CUPRA Service - fotografie Přípravy na jarní motoristickou sezonu se SEAT Service a CUPRA Service - fotografie Přípravy na jarní motoristickou sezonu se SEAT Service a CUPRA Service - fotografie