SEAT Service představuje aktuální nabídku podzim - zima


8.11.2021

Přestože ke značce SEAT patří spíš léto, zimy se španělské vozy rozhodně neleknou. Ideálně pak, když čerpají výhod speciální akce SEAT Service. „Přichází náročné období roku, které prověří připravenost každého vozu. Zimní pneumatiky máme všichni už ‚naučené‘, ale třeba chybějící nemrznoucí kapalina v ostřikovačích dokáže leckoho překvapit. I tento detail je proto součástí naší zimní akce SEAT Service, která pamatuje opravdu na vše,“ připomíná možné nástrahy zimního provozu Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche ČR.Perfektní výhled patří k základům bezpečného provozu v zimním období, kdy se brzy stmívá a čelní sklo bývá často znečištěno nejen srážkami, ale také posypovou solí. Proto i tak elementární prvek, jakým jsou stírátka, zasluhují velkou pozornost. SEAT Service si to uvědomuje a v rámci aktuální zimní servisní akce nabízí k originálním stírátkům a jejich výměně litr koncentrátu zimní směsi do ostřikovačů za 1 korunu.

Výhodnější ceny SEAT Service aplikuje rovněž na komplexní prohlídku vozů SEAT před zimou. Jistota při jízdě s připraveným a zkontrolovaným vozem se dá těžko vyčíslit, tento pocit si však díky SEAT Service můžete dopřát už od 199 Kč. Inspekce zahrnuje pečlivou kontrolu technického stavu vozu a jeho nejdůležitějších částí.

Jednou z klíčových věcí pro zimní provoz jsou odpovídající zimní pneumatiky. Správné obutí vyberou a zajistí experti SEAT Pneuservisu, přičemž součástí nabídky je také standardní PneuGarance s rožšířeným krytím na poškození a výrobní vady pneumatik. Zde nelze šlápnout vedle.

Komu se nechce vybírat a kombinovat, může sáhnout po cenově atraktivním balíčku originálního příslušenství, které pro model Leon obsahuje: střešní nosiče, sadu gumových koberců, ochrannou fólii na zadní nárazník a plastovou vložku do zavazadlového prostoru. Sada vybavení, které oceníte (nejen) v zimním provozu, pak vyjde na 10 092/10 115 Kč pro SEAT Leon/Sportstourer. A to se vyplatí, stejně jako originální díly SEAT, na jejichž vybraný sortiment poskytuje importér v rámci zimní akce 10% slevu. Startovací baterii tak můžete pořídit už od 2 100 korun a sadu stírátek pro model Toledo za 680 Kč.

A protože nejen vůz SEAT může dělat svému majiteli radost, existuje v katalogu SEAT kolekce spousta předmětů, které potěší. Vybírat lze ze SEAT kolekce, obsahující značkové oblečení, doplňky, dárkové předměty či zavazadla. Vánoce jsou přece už za dveřmi…

Fotografie:


SEAT Service představuje aktuální nabídku podzim - zima - fotografie