SEAT Service představuje aktuální nabídku podzim - zima


8.11.2021

Prestože ke znacce SEAT patrí spíš léto, zimy se španelské vozy rozhodne neleknou. Ideálne pak, když cerpají výhod speciální akce SEAT Service. „Prichází nárocné období roku, které proverí pripravenost každého vozu. Zimní pneumatiky máme všichni už ‚naucené‘, ale treba chybející nemrznoucí kapalina v ostrikovacích dokáže leckoho prekvapit. I tento detail je proto soucástí naší zimní akce SEAT Service, která pamatuje opravdu na vše,“ pripomíná možné nástrahy zimního provozu Jan Špinar, vedoucí divize After Sales spolecnosti Porsche CR.Perfektní výhled patrí k základum bezpecného provozu v zimním období, kdy se brzy stmívá a celní sklo bývá casto znecišteno nejen srážkami, ale také posypovou solí. Proto i tak elementární prvek, jakým jsou stírátka, zasluhují velkou pozornost. SEAT Service si to uvedomuje a v rámci aktuální zimní servisní akce nabízí k originálním stírátkum a jejich výmene litr koncentrátu zimní smesi do ostrikovacu za 1 korunu.

Výhodnejší ceny SEAT Service aplikuje rovnež na komplexní prohlídku vozu SEAT pred zimou. Jistota pri jízde s pripraveným a zkontrolovaným vozem se dá težko vycíslit, tento pocit si však díky SEAT Service mužete doprát už od 199 Kc. Inspekce zahrnuje peclivou kontrolu technického stavu vozu a jeho nejduležitejších cástí.

Jednou z klícových vecí pro zimní provoz jsou odpovídající zimní pneumatiky. Správné obutí vyberou a zajistí experti SEAT Pneuservisu, pricemž soucástí nabídky je také standardní PneuGarance s rožšíreným krytím na poškození a výrobní vady pneumatik. Zde nelze šlápnout vedle.

Komu se nechce vybírat a kombinovat, muže sáhnout po cenove atraktivním balícku originálního príslušenství, které pro model Leon obsahuje: strešní nosice, sadu gumových kobercu, ochrannou fólii na zadní nárazník a plastovou vložku do zavazadlového prostoru. Sada vybavení, které oceníte (nejen) v zimním provozu, pak vyjde na 10 092/10 115 Kc pro SEAT Leon/Sportstourer. A to se vyplatí, stejne jako originální díly SEAT, na jejichž vybraný sortiment poskytuje importér v rámci zimní akce 10% slevu. Startovací baterii tak mužete porídit už od 2 100 korun a sadu stírátek pro model Toledo za 680 Kc.

A protože nejen vuz SEAT muže delat svému majiteli radost, existuje v katalogu SEAT kolekce spousta predmetu, které poteší. Vybírat lze ze SEAT kolekce, obsahující znackové oblecení, doplnky, dárkové predmety ci zavazadla. Vánoce jsou prece už za dvermi…

Fotografie:


SEAT Service představuje aktuální nabídku podzim - zima - fotografie