Jak si ušetřit námahu a peníze při pojištění auta?


1.7.2021

Pred pár dny jsem musel rešit nové povinné rucení pro svuj automobil. Nemel jsem ale príliš chut a také muj cas je vzhledem k pracovní vytíženosti drahocenný. Proto jsem se rozhodl prejít na online formu pojistky.Online srovnání a sjednání pojištení má znacné výhody oproti zarizování na pobocce

Doposud jsem ani netušil, že online pojištení auta je tak snadnou a rychlou záležitostí. Stací si vybrat web, na nemž jsem si nejprve provedl srovnání. Povinné rucení, havarijní pojištení a další druhy pojistek totiž v soucasnosti nabízí pomerne dost pojištoven, navíc každá z nich poskytuje hned nekolik variant svých produktu, takže orientace v nich nemusí být zrovna snadnou záležitostí. Díky online srovnání jsem si ujasnil behem pár minut, jaké nabídky by mi mohly vyhovovat. Poté už stacilo zvolit si konkrétní produkt a zadat patricné údaje o mé osobe a vozidle. Následne jsem povinné rucení zaplatil a vše bylo vyrešené.

Kompletní detaily smlouvy mi prišly na emailovou adresu, zelenou kartu pojištovna obratem zaslala poštou na mou adresu. Vubec nikam jsem nemusel chodit, což mi ušetrilo nemalé množství casu. Porovnáním jsem navíc usporil peníze, oproti minulosti me pojištení auta vyšlo o stovky korun levneji.

Kde získat cenné rady a srovnat si produkty tuzemských pojištoven?

Když budete chtít postupovat podobne jako já, je praktické získat informace také o možnostech pojištení konkrétního vozidla. Napríklad si zjistíte srovnání povinného rucení pro VW Golf, tedy automobil, který v Ceské republice patrí dlouhodobe k velmi populárním modelum.

Pokud jde o komplexní srovnání a získání kvalitních informací o jednotlivých druzích pojištení auta, je užitecný web kalkulackapojisteni.com. Ocenil jsem na nem nejen prehlednost, ale rovnež možnost okamžitého uzavrení povinného rucení a dalších forem pojištení auta.Fotografie:


Jak si ušetřit námahu a peníze při pojištění auta? - fotografie