SEAT dodal Skiareálu Ještěd nové vozy Tarraco a Ateca


11.6.2021

SEAT dodal Skiareálu Ješted dve nová SUV. Praktické, komfortní a bezpecné modely Ateca a Tarraco jsou perfektne pripraveny na celorocní provoz v horských podmínkách severoceských hor. SEAT je od zimy 2019 hlavním partnerem Skiareálu Ješted, který je celorocne vyhledávanou destinací fanoušku nejruznejších sportu v prírode. Smlouva o spolupráci mezi španelskou automobilovou znackou a Skiareálem Ješted byla uzavrena až do ríjna 2023 a pro príští dva roky pocítá s provozem flotily trí vozu SEAT.„Predchozí dva roky našeho partnerství se Skiareálem Ješted jasne ukázala, že práve SUV znacky SEAT jsou na horách jako doma a je na ne za všech okolností spolehnutí i v nárocných provozních podmínkách,“ ríká Aleš Novák, reditel divize SEAT spolecnosti Porsche Ceská republika. „Mám proto velkou radost, že jsme nyní mohli provozovatelum Skiareálu Ješted predat dva nové vozy v aktuální specifikaci. Oba modely, Ateca i Tarraco, jsou ideálními vozy pro všechny motoristy, kterí se udržují v kondici aktivním sportováním na cerstvém vzduchu v cisté prírode.“

V silném partnerství mezi znackou SEAT a Skiareálem Ješted hrají SUV hlavní roli. Po aktuální obmene vozového parku se budou návštevníci sportovního areálu na Ještedu setkávat s modely Ateca a Tarraco, které kombinují atraktivní design s robustní konstrukcí a vysokou úrovní užitných vlastností. Skvele postaráno je také o komfort a bezpecnost cestujících mnoha inovativními funkcemi od prednárazového bezpecnostního asistenta PreCrash Assist až po asistencní systém Travel Assist, který umožnuje cástecne automatizovanou jízdu.

„S novou Atecou a novým Tarracem pricházejí do našeho horského týmu dve atraktivní posily,“ ríká Jakub Hanuš, reditel Skiareálu Ješted. „S predchozími vozy SEAT máme jen ty nejlepší zkušenosti. Na SUV znacky SEAT je naprosté spolehnutí bez ohledu na rocní období nebo aktuální pocasí. Na delších cestách osobne velmi ocenuji úspornou jízdu, prostorný interiér a moderní technologie s intuitivním ovládáním, které nejsou samozrejmostí ani u prémiových znacek. Ve znacce SEAT tak máme silného partnera, který nám zajištuje profesionální mobilitu a je platným clánkem pri rozvoji našeho strediska.“

„Hory za rohem“ – tak zní výstižný slogan, jímž Skiareál Ješted láká milovníky sportu a prírody do moderního sportovního areálu. Celorocne provozované centrum je totiž ve snadném dosahu liberecké MHD a vynikající je i dopravní dostupnost z Prahy a stredních Cech. Skiareál Ješted pokracuje v modernizaci zapocaté pred nekolika lety. Na podzim minulého roku se areál dockal zcela nové a prelomové sjezdovky Nová Skalka s délkou 1,5 km a šírkou až 50 metru, která se ješte do nadcházející zimy docká umelého osvetlení. Nabídne tak lyžarum jedno z nejlepších a nejdostupnejších vecerních lyžování v Ceské republice. Na dojezdu sjezdovky vznikla rozsáhlá detská aréna pro výuku lyžování. Aktuální délka sjezdových tratí na Ještedu je pres 10 kilometru a další rozvoj je plánován v nejbližších letech.

Návštevníky velmi ocenovanou predností Skiareálu Ješted je kvalitní infrastruktura pro jednotlivce i rodiny s detmi. Pro motoristy je pripraveno více než 800 parkovacích míst a v provozu jsou 3 lanové dráhy a 4 vleky. Ješted GASTRONOMY zajištuje kvalitní stravování a obcerstvení, zatímco Ješted MOTION poskytuje moderní služby lyžarské školy, pujcovny sportovního vybavení a prodejny sportovních doplnku. V léte si mohou návštevníci vyzkoušet napríklad terénní kolobežky pro adrenalinové jízdy po doporucených trasách. Ideální podmínky pro turisty i cyklisty nabízí rada zajímavých okruhu a naucných stezek. Vyznavace sjezdové a sportovní cyklistiky uchvátí JEŠTED Bikepark se ctyrmi trasami všech stupnu obtížnosti.

Príklon k aktivnímu trávení volného casu je jedním z hlavních duvodu, proc obliba SUV znacky SEAT u ceských zákazníku dynamicky roste. Aktuální portfolio trí modelu Arona, Ateca a Tarraco se na celkovém prodeji znacky SEAT v letošním roce (od ledna do kvetna) v Ceské republice podílí již témer 60 procenty. Nejlépe si vede cenove nejdostupnejší, kompaktní crossover Arona, jehož registrace jsou oproti stejnému období predchozího roku více než dvojnásobné.

Výrazného mezirocního rustu dosáhl také model Ateca, který se profiluje jako ideální automobil pro každodenní cestování i dobrodružné výpravy s celou rodinou díky variabilnímu, prostornému interiéru a nabídce verzí s vyspelým pohonem všech kol.
Na vrcholu nabídky znacky SEAT v segmentu SUV stojí Tarraco dodávané mimo jiné s plug-in  hybridním pohonem (Tarraco e-HYBRID), který kombinuje sportovní jízdní dynamiku s mimorádnou hospodárností a možností ciste elektrické jízdy na kratší vzdálenosti. Ve velkorysém interiéru nalezne pohodlí až sedm osob ve trech radách. Cestující jsou chráneni vyspelými asistencními a bezpecnostními systémy. Rozsáhlá výbava zahrnuje také nejmodernejší konektivitu.

Fotografie:


SEAT dodal Skiareálu Ještěd nové vozy Tarraco a Ateca - fotografie SEAT dodal Skiareálu Ještěd nové vozy Tarraco a Ateca - fotografie SEAT dodal Skiareálu Ještěd nové vozy Tarraco a Ateca - fotografie SEAT dodal Skiareálu Ještěd nové vozy Tarraco a Ateca - fotografie