13.5.2021

CUPRA a Primavera Sound společně zahajují novou éru, v níž budou inspirovat svět z Barcelony. Automobilová značka a hudební festival budou v příštích třech letech úzce spolupracovat ve snaze nabízet publiku nové zážitky z poslechu hudby. Obě značky před příštím ročníkem festivalu Primavera Sound, který se uskuteční v roce 2022, zveřejnily upoutávku na nominaci umělců, za podpory modelu CUPRA Born, prvního 100% elektricky poháněného modelu značky, jehož světová premiéra se uskuteční tento měsíc.

CUPRA a Primavera Sound zahajují spolupráci v okamžiku, který je pro obě značky klíčový. Automobilová firma se chystá představit nový model CUPRA Born, který bude impulzem nové éry na trhu elektromobilů díky atraktivnímu designu, inspirovanému Barcelonou, a vynikajícím výkonům v souladu se současnými požadavky. Primavera Sound se vrátí na scénu v roce 2022 jako nejambicióznější akce v historii tohoto hudebního festivalu.

Předseda představenstva značky CUPRA Wayne Griffiths k tomu řekl: „CUPRA je nekonvenčním vyzývatelem, který inspiruje svět z Barcelony progresivními vozy a zážitky. Primavera Sound je nejikoničtějším barcelonským festivalem s globálním dosahem. Tato spolupráce je jedinečnou příležitostí, která oběma partnerům umožní společně inspirovat svět a nabízet nové způsoby poslechu hudby při současném zvyšování povědomí o obou značkách. Jedná se teprve o první krok značky CUPRA ve světě hudby a začátek dlouhodobého partnerství s festivalem Primavera Sound.“

Alfonzo Lanza, jeden z ředitelů festivalu Primavera Sound, k tomu dodal: „Pro festival Primavera Sound je velkou ctí, že ve značce CUPRA získal spojence, který dokonale chápe jeho identitu a aspirace. Společně zvládneme tuto novou a ambiciózní fázi růstu a vytvoříme z festivalu v našem městě, Barceloně, etalon pro celou planetu.“

Dvě značky, nová éra

CUPRA a Primavera Sound zahajují svou spolupráci s výhledem na nový ročník festivalu, který se uskuteční v roce 2022. Dlouho očekávaný 20. ročník bude vzorem pro světové městské festivaly a největší kulturní událostí pod širým nebem v jižní Evropě. Výrobce automobilů bude během tříletého partnerství mezi značkou CUPRA a festivalem podporovat jednu z nejvýznamnějších každoročních akcí v hudebním průmyslu.

Po více než roce zákazů živých koncertů chtějí značky CUPRA a Primavera Sound vytvořit nové hudební zážitky, které vyvolají ve fanoušcích silné emoce. Kromě přítomnosti značky CUPRA na festivalu pracují oba partneři na nových projektech, které posunou zážitky z poslechu hudby na novou úroveň a umožní milovníkům hudby z celého světa prožívat koncerty odlišným způsobem než dosud.

Ve čtvrtek 25. května bude zveřejněna nominace umělců na festival Primavera Sound 2022 za podpory modelu CUPRA Born.

CUPRA a Primavera Sound spojují síly a budou úzce spolupracovat, aby inspirovaly svět z Barcelony - fotografie CUPRA a Primavera Sound spojují síly a budou úzce spolupracovat, aby inspirovaly svět z Barcelony - fotografie CUPRA a Primavera Sound spojují síly a budou úzce spolupracovat, aby inspirovaly svět z Barcelony - fotografie CUPRA a Primavera Sound spojují síly a budou úzce spolupracovat, aby inspirovaly svět z Barcelony - fotografie CUPRA a Primavera Sound spojují síly a budou úzce spolupracovat, aby inspirovaly svět z Barcelony - fotografie