13.5.2021

CUPRA a Primavera Sound spolecne zahajují novou éru, v níž budou inspirovat svet z Barcelony. Automobilová znacka a hudební festival budou v príštích trech letech úzce spolupracovat ve snaze nabízet publiku nové zážitky z poslechu hudby. Obe znacky pred príštím rocníkem festivalu Primavera Sound, který se uskutecní v roce 2022, zverejnily upoutávku na nominaci umelcu, za podpory modelu CUPRA Born, prvního 100% elektricky poháneného modelu znacky, jehož svetová premiéra se uskutecní tento mesíc.

CUPRA a Primavera Sound zahajují spolupráci v okamžiku, který je pro obe znacky klícový. Automobilová firma se chystá predstavit nový model CUPRA Born, který bude impulzem nové éry na trhu elektromobilu díky atraktivnímu designu, inspirovanému Barcelonou, a vynikajícím výkonum v souladu se soucasnými požadavky. Primavera Sound se vrátí na scénu v roce 2022 jako nejambicióznejší akce v historii tohoto hudebního festivalu.

Predseda predstavenstva znacky CUPRA Wayne Griffiths k tomu rekl: „CUPRA je nekonvencním vyzývatelem, který inspiruje svet z Barcelony progresivními vozy a zážitky. Primavera Sound je nejikonictejším barcelonským festivalem s globálním dosahem. Tato spolupráce je jedinecnou príležitostí, která obema partnerum umožní spolecne inspirovat svet a nabízet nové zpusoby poslechu hudby pri soucasném zvyšování povedomí o obou znackách. Jedná se teprve o první krok znacky CUPRA ve svete hudby a zacátek dlouhodobého partnerství s festivalem Primavera Sound.“

Alfonzo Lanza, jeden z reditelu festivalu Primavera Sound, k tomu dodal: „Pro festival Primavera Sound je velkou ctí, že ve znacce CUPRA získal spojence, který dokonale chápe jeho identitu a aspirace. Spolecne zvládneme tuto novou a ambiciózní fázi rustu a vytvoríme z festivalu v našem meste, Barcelone, etalon pro celou planetu.“

Dve znacky, nová éra

CUPRA a Primavera Sound zahajují svou spolupráci s výhledem na nový rocník festivalu, který se uskutecní v roce 2022. Dlouho ocekávaný 20. rocník bude vzorem pro svetové mestské festivaly a nejvetší kulturní událostí pod širým nebem v jižní Evrope. Výrobce automobilu bude behem tríletého partnerství mezi znackou CUPRA a festivalem podporovat jednu z nejvýznamnejších každorocních akcí v hudebním prumyslu.

Po více než roce zákazu živých koncertu chtejí znacky CUPRA a Primavera Sound vytvorit nové hudební zážitky, které vyvolají ve fanoušcích silné emoce. Krome prítomnosti znacky CUPRA na festivalu pracují oba partneri na nových projektech, které posunou zážitky z poslechu hudby na novou úroven a umožní milovníkum hudby z celého sveta prožívat koncerty odlišným zpusobem než dosud.

Ve ctvrtek 25. kvetna bude zverejnena nominace umelcu na festival Primavera Sound 2022 za podpory modelu CUPRA Born.

CUPRA a Primavera Sound spojují síly a budou úzce spolupracovat, aby inspirovaly svět z Barcelony - fotografie CUPRA a Primavera Sound spojují síly a budou úzce spolupracovat, aby inspirovaly svět z Barcelony - fotografie CUPRA a Primavera Sound spojují síly a budou úzce spolupracovat, aby inspirovaly svět z Barcelony - fotografie CUPRA a Primavera Sound spojují síly a budou úzce spolupracovat, aby inspirovaly svět z Barcelony - fotografie CUPRA a Primavera Sound spojují síly a budou úzce spolupracovat, aby inspirovaly svět z Barcelony - fotografie