Autorizovaný partner Auto Palace Západ nově dodává vozy CUPRA a SEAT pro Autodrom a polygon Most

6.5.2021

Spolecnost Auto Palace Západ s.r.o. je už pul roku nejen novým prodejním a servisním centrem skupiny Auto Palace pro znacky SEAT a CUPRA, ale nyní také novým partnerem Autodromu Most.

„Dealerství Auto Palace Západ nedávno rozšírilo naši sít SEAT a CUPRA a já si moc vážím toho, že jsme práve s tímto obchodním partnerem poblíž ruzynského letište našli spolecnou cestu pro zajištování aktivit spojených s Autodromem Most. Jde o synergii dvou dynamických subjektu, které krome naprosto profesionálních služeb mají pridanou hodnotu práve v emocích. A ty jsou pro znacku CUPRA naprosto klícové,“ dodává k novým aktivitám ruzynského zastoupení SEAT a CUPRA Aleš Novák, reditel znacek SEAT a CUPRA pro Ceskou republiku.

Vzájemná spolupráce Auto Palace Západ a Autodromu Most se zameruje na posílení povedomí o znacce SEAT a CUPRA ve spojení s dealerstvím skupiny Auto Palace v Praze-Tuchomericích, které bylo otevreno v srpnu 2020. Tento autorizovaný partner nabízí komplexní služby spojené s prodejem a servisem vozu znacek SEAT a CUPRA. Partnerství mezi Auto Palace a Autodromem Most neznamená jen vizuální propagaci Auto Palace Západ na nejatraktivnejších místech mosteckého motoristického areálu. Jeho presah smeruje k utužování vazeb se stávajícími zákazníky a fanoušky znacky a samozrejme jde i smerem k novým zákazníkum. „Se všemi bychom se chteli potkávat na našem závodním okruhu autodromu a testovacímu polygonu v Moste behem prezentací, firemních eventu, srazu fanoušku znacky nebo kurzu bezpecné jízdy, které se ponesou v duchu našeho nového partnerství se znackami CUPRA a SEAT. Jsem velmi ráda, že nám bude pri techto aktivitách oporou práve ruzynské dealerství Auto Palace Západ. Jejich profesionalitu a nadšení pro vec velmi ocenuji a bonusem je i poloha, do Mostu to ze severozápadního okraje Prahy není zase tak daleko,“ dodává Jana Svobodová, marketingová reditelka Autodromu a polygonu Most.

Rok 2021 prináší pro znacky SEAT a CUPRA v CR mnoho novinek, a to predevším v souvislosti s nove uzavreným partnerstvím s Autodromem Most, které bude „servisne“ zastrešovat nový dealer španelských znacek v Praze – Auto Palace Západ. Své k tomu dodává i Karel Zima, reditel pobocky Auto Palace Západ: „Uzavrené partnerství vnímám jako obrovskou príležitost k oslovení zákazníku. Od úvodních konstruktivních jednání s Autodromem Most cítím obrovskou podporu také ze strany ceského importéra znacek SEAT a CUPRA, spolecnosti Porsche Ceská republika. A to mi dává jistotu, že jsme spolecne schopni efektivní komunikace se všemi, kdo milují vozy techto španelských automobilových znacek.“