Autodoplňky, které vás vybaví na cestu – na tu do práce i na dovolenou


3.7.2019

K autu potřebujeme celou řadu autodoplňků. Nejde jen o spotřební materiál, jako jsou žárovky do světlometů nebo různé provozní kapaliny. Zejména před dovolenou naše auto předěláváme na velblouda, přezdívaného koráb pouště. Snažíme se jej naložit a nafouknout, co to jde. A ono to překvapivě skutečně možné je. Zejména, když použijeme střešní box či nosiče kol.Autodoplňky na jednom místě

Kvalitní sortiment autodoplňků nabízí e-shop Filsonstore.cz. Výhodou je, že na jednom místě, a tedy za jedno poštovné, nakoupíte veškeré autodoplňky, které aktuálně potřebujete. Ať již se jedná o povinnou či doporučenou výbavu, zařízení a nářadí pro „domácí‘ autodílnu, autodíly, autobaterie, potahy na sedadla, dětské autosedačky, oleje a maziva a mnoho dalších.

Na co nezapomenout před dovolenou? Určitě na letní směs do ostřikovačů. Hodit se bude rovněž osvěžovač klimatizace. Zkontrolujte si náhradní žárovky i všechny provozní kapaliny. Pokud jste to ještě neudělali, pořiďte si na okna stínící fólii. Při dlouhé cestě v létě se bude hodit. Pozor ale, kam ji lepíte a jak tmavou. Ať neporušíte předpisy.

Sortiment autodoplňků doplňují i cyklopotřeby (např. cyklokosmetika), příslušenství pro elektrokola či vybavení pro motocykly. Rodiče rovněž ocení výbavu pro cestování s dětmi.

Střešní boxy zvětší váš automobil

Střešní box, nazývaný též rakev, je ideálním pomocníkem pro rychlé zabalení se na cesty. V podstatě ani nepotřebujete kufry. Střešní boxy umí pojmout oblečení i sportovní výbavu na dovolenou celé rodiny. V létě oceníte zejména letní střešní boxy. Pro zimu se pak hodí zimní boxy na lyže. I když oboje lze samozřejmě použít celoročně. Box vám uvolní místo v autě i v kufru a zajistí bezpečnější jízdu. Díky aerodynamickému tvaru se jízda s nosičem neodrazí nijak zásadně na spotřebě.

Nosiče kol kamkoliv to jen jde

FILSTON store nabízí všechny druhy nosičů kol: nosiče kol na střechu, nosiče kol na tažné zařízení i nosiče kol na zadní dveře. Pokud máte větší auto, lze dát dvě kola i na střechu vedle střešního boxu. U menšího auta je pak možné použít nosič kol na tažné zařízení a u některých aut na zadní dveře. Nosiče kol umí kola uchytit pevně a bezpečně. Z hlediska bezpečnosti kola do interiéru automobilu nepatří.Fotografie:


Autodoplňky, které vás vybaví na cestu – na tu do práce i na dovolenou - fotografie