18.sraz SEAT KLUBu ČR o.s.

26.5.2017

Přijměte pozvání na v pořadí již 18. sraz SEAT KLUBu ČR o.s., který se bude konat od pátku 26. května 2017 do neděle 28. května 2017 v autokempu ATC Rozkoš.

Tento sraz je celorepublikovým srazem pro majitele a příznivce vozů SEAT. Člověk, který se chce srazu zúčastnit, může být pekař, úředník, policista, uklízečka, inženýr nebo třeba nezaměstnaný... Nerozlišujeme, rádi přivítáme každého zapáleného SEAŤáka!

Program srazu naleznete zde, ještě předtím si však přečtěte Bezpečnostní a organizační pokyny!

Pro ty z vás, kteří s účastí váháte, protože nemáte upravené auto nebo dokonalý lak, či se bojíte toho, že váš SEAT je příliš starý - i pro tento ročník bude vyhlášena speciální cena o nejstarší vůz SEAT - vzkazujeme, že toto není SEAT TUNING SRAZ, ale "jen" SEAT sraz, takze stud či jakýkoliv stres z toho, že se tam váš SEAT nehodí, hoďte za hlavu a koukejte dorazit!!! ;)

Vstup na sraz je stanoven na 100 Kč/auto bez ohledu na počet lidí v autě.

Pokud sraz nechcete propásnout, přidejte si událost 18.sraz SEAT KLUBu ČR na facebooku. ;)

Kompletní informace o sraze jsou zde: seat-mania.cz/seatsraz

Za celý tým SEAT-mania.cz se těším na viděnou,

Pavel Srp,
předseda SEAT KLUBu ČR o.s.

18.sraz SEAT KLUBu ČR o.s. - fotografie 18.sraz SEAT KLUBu ČR o.s. - fotografie 18.sraz SEAT KLUBu ČR o.s. - fotografie 18.sraz SEAT KLUBu ČR o.s. - fotografie 18.sraz SEAT KLUBu ČR o.s. - fotografie 18.sraz SEAT KLUBu ČR o.s. - fotografie