• SEATklub

O našem oficiálním SEAT Klubu a něco z historie.

• Vašepříběhy

Letošní první Seat sraz z okolí Zlínského kraje. Všichni príznivci znacky SEAT jsou vítáni. V 15:00 se opet sejdeme na Robin Oil Skály Tlumacov.
  • SEATsrazy

Poslední kvetnový víkend se i letos nesl ve znamení srazu SEAT KLUBu CR. Šlo již o jeho 19. rocník a ani letos nechybela príjemná atmosféra, spousta SEATu a ani bohatý doprovodný program, o cemž vás presvedcí fotogalerie a video.

SEAT-KLUB.cz

Vítejte na prvním internetovém SEAT KLUBu! Náš klub vznikl na popud několika mých kamarádů v dubnu 2004 a postupem času se z něj stalo oficiální občanské sdružení SEAT KLUB ČR z.s. Doufejme a přejme si, že se náš růst nezastaví!

TECHNOLOGY TO ENJOY...

Jakmile se posadíte za volant vozu SEAT, nejde jen o jízdu, ale míříte za neopakovatelným zážitkem. Jedete na místo, které se zapíše do vaší fantazie a probudí i ty nejskrytější emoce. To je podstata Technology to Enjoy. Najdete jej v každém novém modelu vozu, které nese logo SEAT, včetně neustále se rozvíjející, efektivní řady ECOMOTIVE. Je to filozofie, která leží za vším, co děláme. Je to princip, na jehož základě vyvíjíme nové, inovativní koncepty i pro budoucnost.

Sami poznáte, že Technology to Enjoy není jen o technických kvalitách aut dneška. Přináší totiž více zábavy na silnicích zítřka.

Kalendář akcí

Pořádáme pravidelné setkání našeho SEAT Klubu. Případně se můžete zúčastnit i lokálních srazů (menší akce pořádané jednotlivými členy) nebo tuning srazů (nejen značka SEAT).

pátek 1. července - Laura Carnicerová a Markus Haupt přebírají funkce v představenstvu společnosti SEAT S.A.
čtvrtek 26. května - Vášeň značky SEAT pro českou atletiku neslábne ani po 23 letech
pátek 22. dubna - SEAT oslavil na akci „El Espíritu de Montjuïc“ 30. výročí svého sponzorství Letních olympijských her 1992 v Barceloně
pondělí 8. listopadu - SEAT Service představuje aktuální nabídku podzim - zima
sobota 17. července - CUPRA Leon získal 5 hvězdiček Euro NCAP

Těšíme se na setkání s vámi na některé z našich akcí.

Kalendář akcí