SEAT Klub ČR - Akce - archiv


 • Ve Znojmě byla otevřena nová CUPRA Garage

  25.3.2024
  Značka CUPRA slavnostně otevřela další exkluzivní showroom CUPRA Garage v České republice. Fanoušky sofistikovaných automobilů s jedinečným designem a sportovním charakterem zve do nových prodejních a prezentačních prostorů značky CUPRA autorizovaný prodejce Libor Suchý, autoprodejna ve Znojmě. Značka CUPRA již sedmým rokem od svého založení dynamicky roste a svými nekonvenčními modely dobývá srdce náročných motoristů. I v loňském roce dokázala CUPRA znovu dosáhnout rekordních prodejních výsledků.
 • CUPRA a FC Barcelona prodlužují svou globální alianci do roku 2029

  1.3.2024
  Značka CUPRA a sportovní klub FC Barcelona prodloužily včera svou globální alianci, která bude i nadále inspirovat svět z Barcelony. CUPRA zůstane „Oficiálním automobilovým partnerem pro mobilitu“ a „Oficiálním vozem“ klubu po dalších pět sezon až do roku 2029 a rozšiřuje své spojení na všechny profesionální sporty klubu.
 • Stačí dodržet několik pravidel a zima vás za volantem nezaskočí

  17.11.2023
  Venku stále vládne teplý podzim, proto řada řidičů odkládá přezutí pneumatik. Dle predikcí některých meteorologů ale přijde zimní počasí náhle, a proto je potřeba se připravit, aby nás pokles teplot nezaskočil. Nejde jen o přezutí. Připomeňte si některá základní pravidla, jak zimní období strávit na silnici v bezpečí a s autem v co nejlepším stavu. Předejdete tím problémům i potenciálním zbytečným nehodám.
 • Zima je pro majitele vozů CUPRA jen další výzva: Podzimní servisní prohlídka, kompletní CUPRA Pneuservis a originální příslušenství

  5.11.2023
  „Značka CUPRA nabízí stylové automobily, které poskytují mimořádné potěšení z jízdy. Pro vozy CUPRA je totiž každá rovinka i zatáčka výzvou, k níž se odhodlaně postaví čelem. A vášniví řidiči vozů CUPRA se již bezesporu těší na nadcházející zimní období, které jim připraví další specifické výzvy,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika, a dodává: „Pro jejich úspěšné zvládnutí doporučujeme svěřit přípravu vozu CUPRA na nejchladnější období roku do rukou profesionálů z autorizované servisní sítě CUPRA, kteří nyní nabízejí sezonní servis od kontroly technického stavu vozu až po jeho přezutí na kvalitní zimní pneumatiky za mimořádně výhodných podmínek.“
 • Zimní sezonní nabídka SEAT: Skvělá jízda po celou zimu

  4.11.2023
  SEAT Service připravil pro majitele vozů SEAT všech věkových kategorií sezonní servisní kampaň, která umožní kompletní přípravu vozidla na nejchladnější měsíce roku za výhodných podmínek. Kromě zvýhodněné podzimní servisní prohlídky zahrnuje portfolio servisních služeb mimo jiné profesionální SEAT Pneuservis s nadstandardními službami a zárukami, zákaznickou kartu SEAT MYCARD, Originální příslušenství SEAT® a předplacené servisní služby a údržbu v podobě Servisních balíčků nebo Servisních prohlídek.
 • CUPRA otevírá nový showroom City Garage v Paříži

  3.11.2023
  Značka CUPRA přichází do Paříže a otevřením svého prvního showroomu CUPRA City Garage ve Francii přináší nový impulz na vzrušující kulturní a kulinářskou scénu tohoto velkoměsta. City Garage je umístěna v dokonalém prostředí ikonického bulváru Boulevard de la Madeleine, který si v hlavním městě Francie získal prestiž jako centrum módy a designu.
 • Společnost SEAT S.A. dosáhla v prvním pololetí rekordních finančních výsledků díky úspěchům značky CUPRA a rostoucím objemům prodeje značky SEAT v důsledku zlepšeného zásobování polovodiči

  28.7.2023
  Společnost SEAT S.A. dosáhla v prvním pololetí roku 2023 rekordních finančních výsledků díky úspěchům značky CUPRA, vyššímu objemu prodeje a pozitivnímu vlivu realizovaných opatření na zvyšování efektivity. Společnost vykázala provozní zisk 371 milionů EUR – o 468 milionů EUR více než ve stejném období loňského roku – a její provozní zisková marže pokračovala v růstu, přičemž již dosáhla 5,0 % (-1,8 % v prvním pololetí 2022). Společnost SEAT S.A. zaznamenala výnosy z prodeje 7,411 miliardy EUR, což je oproti prvnímu pololetí 2022 (5,377 miliardy EUR) nárůst o 37,8 % a také nejvyšší hospodářský výsledek v historii společnosti.
 • Přípravy na jarní motoristickou sezonu se SEAT Service a CUPRA Service

  28.4.2023
  Se zimou za zády vyhlížíme jaro a léto stejně jako návštěvu servisu pro vozy SEAT a CUPRA. Po náročném provozu plném mrazů, soli a jízdy na zasněžených cestách přišel čas na změnu do módu jaro-léto. Ideální příležitost navštívit autorizované servisy SEAT a CUPRA a využít aktuální výhodné nabídky.
 • Společnost SEAT S.A. dosáhla s 10,5 miliardy EUR druhých nejvyšších příjmů z prodeje ve své historii

  23.3.2023
  Společnost SEAT S.A. dnes představila své hospodářské výsledky za rok 2022 a oznámila další kroky v realizaci své strategie. Příjmy z prodeje společnosti vzrostly o 14 % z 9,256 milionu EUR na 10,513 milionu EUR. Jedná se o druhé nejvyšší příjmy z prodeje v 73leté historii společnosti, které překonává pouze rekordních 11,157 miliardy EUR z roku 2019. Provozní zisk vzrostl o 550 milionů EUR na 179 milionů EUR (2021: -371 milionů EUR) před zaúčtováním jednorázových nákladů na restrukturalizaci ve výši 293 milionů EUR. Ziskovost se díky tomu zvýšila o 5,7 procentního bodu z minus 4 % na plus 1,7 %. Zisk po zdanění vzrostl o 324 milionů EUR na 68 milionů EUR (2021: -256 milionů EUR). Hospodářské výsledky potvrzují, že rok 2022 přinesl obrat ve finančním hospodaření společnosti SEAT S.A.
 • Jak poznat, že odchází turbodmychadlo

  21.3.2023
  Téma, které zajímá a týká se všech majitelů vozidel s turbodmychadlem - Jak poznat, že odchází turbodmychadlo. Turbodmychadla pomáhají zvýšit výkon motoru a zlepšit jeho efektivitu. Nicméně, jako každý jiný díl na automobilu, turbodmychadlo se může opotřebovat a ztrácet na výkonu. Existují různé příznaky, které mohou naznačovat, že se turbodmychadlo blíží ke svému konci.
 • SEAT a CUPRA sbírají úspěchy v prestižní anketě FLEET DERBY 2023

  2.2.2023
  Značkám SEAT a CUPRA se na českém fleetovém trhu daří a potvrzují to i aktuální výsledky prestižní ankety FLEET DERBY 2023. Porotce ankety zaujal dynamický rozvoj ambiciózní značky CUPRA na českém trhu. Zatímco v roce 2021 se prodalo 643 vozů CUPRA, loni to bylo již 2313 vozů, což znamená nárůst prodeje o téměř 260 %. Za své mimořádné výkony si tak ze slavnostního vyhlášení výsledků ankety FLEET DERBY 2023 odnesl ocenění Firemní prodeje roku 2022 Petr Schmidt, který má na startosti fleetové prodeje značek CUPRA a SEAT. Dalším úspěchem v anketě FLEET DERBY 2023 je třetí místo ve třídě Referentské vozy pro SEAT Leon Sportstourer.
 • CUPRA otvírá první showroom CUPRA Garage v České republice

  1.12.2022
  CUPRA otevřela první exkluzivní showroom CUPRA Garage v České republice, který se nachází v areálu autorizovaného prodejce Auto Dolanský v Lípě u Zlína. Značka CUPRA již pátým rokem od svého založení dynamicky roste a dobývá nové trhy. První showroom CUPRA Garage v České republice je součástí ambiciózních prodejních plánů, k jejichž uskutečnění přispěje rozšíření globální sítě CUPRA Masterů a showroomů CUPRA Garage na dvojnásobek.
 • Temperamentní i v zimě? S akčním servisem SEAT a CUPRA rozhodně!

  17.10.2022
  SEAT a zejména CUPRA patří mezi jedinečné značky, které si zaslouží patřičný přístup i k servisu a dalším službám. Před náročným zimním nasazením obzvlášť.
 • Nové modely SEAT Ibiza a SEAT Arona obdržely 5 hvězd v ještě přísnějším hodnocení bezpečnosti Euro NCAP

  14.10.2022
  Nové modely SEAT Ibiza a SEAT Arona obhájily nejvyšší 5hvězdičkové hodnocení bezpečnosti Euro NCAP. Poprvé dosáhly tohoto pozoruhodného výsledku před pěti lety. Prestižní ocenění má ještě větší váhu vzhledem k tomu, že organizace Euro NCAP v uplynulých letech výrazně zvýšila náročnost testovacího procesu.
 • Bonusy u povinného a havarijního pojištění. Jak fungují a k čemu slouží?

  6.9.2022
  Řídíte dobře a jezdíte bez nehod, nebo už jste párkrát za dobu svého řízení nehodu měli? Možná to nevíte, ale takové informace o vás prozradí právě bonusy u povinného ručení. Jak fungují?
 • Laura Carnicerová a Markus Haupt přebírají funkce v představenstvu společnosti SEAT S.A.

  1.7.2022
  Laura Carnicerová a Markus Haupt byli jmenováni novými členy představenstva společnosti SEAT S.A. Laura Carnicerová má na starosti oblast lidských zdrojů a organizaci, zatímco Markus Haupt ponese odpovědnost za výrobu a logistiku. Oba zkušení manažeři posilují tým nejvyššího vedení společnosti SEAT S.A., která aktuálne prochází největší transformací ve své historii.
 • Vášeň značky SEAT pro českou atletiku neslábne ani po 23 letech

  26.5.2022
  SEAT pokračuje ve svém dlouhodobém partnerství s Českým atletickým svazem (ČAS). Španělská automobilová značka se sportovním duchem zajišťuje svými vozy mobilitu českým atletům i zdárný průběh atletických závodů a mítinků. SEAT se jako oficiální partner Českého atletického svazu prezentuje atraktivními modely ze své široké nabídky také na jednotlivých atletických akcích.
 • SEAT oslavil na akci „El Espíritu de Montjuïc“ 30. výročí svého sponzorství Letních olympijských her 1992 v Barceloně

  22.4.2022
  „El Espíritu de Montjuïc“, nejvýznamnější podnik pro historické závodní a soutěžní vozy v jižní Evropě, po dvouleté přestávce znovu připomněl slavnou minulost motoristického sportu. Ročník 2022 se uskutečnil ve dnech 1., 2. a 3. dubna na závodním okruhu Circuit de Barcelona-Catalunya a jeho hlavní hvězdou byla značka SEAT.
 • SEAT Service představuje aktuální nabídku podzim - zima

  8.11.2021
  Přestože ke značce SEAT patří spíš léto, zimy se španělské vozy rozhodně neleknou. Ideálně pak, když čerpají výhod speciální akce SEAT Service. „Přichází náročné období roku, které prověří připravenost každého vozu. Zimní pneumatiky máme všichni už ‚naučené‘, ale třeba chybějící nemrznoucí kapalina v ostřikovačích dokáže leckoho překvapit. I tento detail je proto součástí naší zimní akce SEAT Service, která pamatuje opravdu na vše,“ připomíná možné nástrahy zimního provozu Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche ČR.
 • CUPRA Leon získal 5 hvězdiček Euro NCAP

  17.7.2021
  CUPRA Leon potvrzuje zaměření značky na výrobu vozidel, která nejenže mají sportovní výkony ve své DNA, ale současně také patří mezi nejbezpečnější automobily na trhu. Vysokovýkonný kompaktní vůz Leon je nejnovějším modelem značky CUPRA, který obdržel pětihvězdičkové hodnocení ve zpřísněných testech bezpečnosti Euro NCAP.
 • SEAT jmenuje nové členy představenstva

  9.7.2021
  David Powels a Kai Vogler byli jmenováni novými členy představenstva společnosti SEAT S.A., odpovědnými za finance a IT, resp. prodej a marketing. Jejich přímým nadřízeným bude předseda představenstva společnosti SEAT S.A. Wayne Griffiths. Powels nastoupí na novou pozici od 1. září a Vogler začne pro společnost pracovat od 1. října.
 • Jak si ušetřit námahu a peníze při pojištění auta?

  1.7.2021
  Před pár dny jsem musel řešit nové povinné ručení pro svůj automobil. Neměl jsem ale příliš chuť a také můj čas je vzhledem k pracovní vytíženosti drahocenný. Proto jsem se rozhodl přejít na online formu pojistky.
 • CUPRA a SEAQUAL INITIATIVE vyrábějí ve spolupráci sedadla pro model CUPRA Born z trvale udržitelných materiálů získávaných ze Středozemního moře

  22.6.2021
  CUPRA představí 25. května ve světové premiéře model CUPRA Born, s nímž začíná nová éra. V ní se CUPRA stane impulzem v procesu elektrické transformace. CUPRA současně spojuje síly s iniciativou SEAQUAL INITIATIVE pro výrobu sedadel dodávaných standardně pro první 100% elektricky poháněný model značky CUPRA. Nová anatomicky tvarovaná sedadla budou čalouněna tkaninou z recyklovaného polymerového vlákna SEAQUAL YARN vyráběného z plastů vylovených ze Středozemního moře a dalších moří, oceánů, řek a jejich ústí. Tento inovativní materiál, který odpovídá designovému stylu značky CUPRA a jejím vysokým standardům kvality, vzniká díky spolupráci rybářů, různých nevládních organizací a místních komunit zajišťujících sběr materiálu.
 • SEAT je prvním výrobcem, který zavedl ve velkém měřítku do praxe průběžné bezkontaktní měření: Každý den pořizuje 9000 snímků a analyzuje až 210 milionů bodových měření

  21.6.2021

  Ve fotbale může jeden centimetr znamenat rozdíl mezi regulérním gólem a jeho neuznáním z důvodu postavení útočícího hráče mimo hru. Zavedení systému VAR (Video Assistant Referee/video asistent rozhodčího) zvýšilo přesnost při posuzování sporných centimetrů. Co kdybychom však místo centimetrů hovořili o desetinách milimetru, které odpovídají tloušťce listu papíru? Oddělení technologie měření a modulárního fixačního systému ve společnosti SEAT sleduje při měření karoserií vyráběných vozů právě desetiny milimetru. Dosud se na procesu měření zčásti podílela manuální práce. Příchod inovativní bezkontaktní technologie však znamená zásadní změnu pro efektivitu celého procesu měření při výrobě automobilů na montážní lince.

 • SEAT znovu potvrzuje své zaměření na zdraví a rozšiřuje očkovací program na ostrovy Ibiza, Mallorca a Menorca

  17.6.2021
  Společnost SEAT S.A. znovu potvrdila své zaměření na zdraví svých zaměstnanců – i celé společnosti – další investicí do distribuce vakcín. Kromě toho plánuje zmírnit omezení pro zaměstnance, která zavedla pro ochranu jejich zdraví v nejnáročnějších měsících pandemie. V rámci této investice uzavřela společnost SEAT S.A. s vládou Baleárských ostrovů smlouvu o urychlení očkovacího programu COVID-19 na oblíbených rekreačních ostrovech Ibiza, Mallorca a Menorca. Cílem je dosáhnout v tomto regionu proočkovanosti minimálně 70 % do konce července.
1 2 3 4 5  ...  archiv

Kategorie: