SEAT Klub ČR - Akce


 • Ve Znojmě byla otevřena nová CUPRA Garage

  25.3.2024
  Značka CUPRA slavnostně otevřela další exkluzivní showroom CUPRA Garage v České republice. Fanoušky sofistikovaných automobilů s jedinečným designem a sportovním charakterem zve do nových prodejních a prezentačních prostorů značky CUPRA autorizovaný prodejce Libor Suchý, autoprodejna ve Znojmě. Značka CUPRA již sedmým rokem od svého založení dynamicky roste a svými nekonvenčními modely dobývá srdce náročných motoristů. I v loňském roce dokázala CUPRA znovu dosáhnout rekordních prodejních výsledků.
 • CUPRA a FC Barcelona prodlužují svou globální alianci do roku 2029

  1.3.2024
  Značka CUPRA a sportovní klub FC Barcelona prodloužily včera svou globální alianci, která bude i nadále inspirovat svět z Barcelony. CUPRA zůstane „Oficiálním automobilovým partnerem pro mobilitu“ a „Oficiálním vozem“ klubu po dalších pět sezon až do roku 2029 a rozšiřuje své spojení na všechny profesionální sporty klubu.
 • Stačí dodržet několik pravidel a zima vás za volantem nezaskočí

  17.11.2023
  Venku stále vládne teplý podzim, proto řada řidičů odkládá přezutí pneumatik. Dle predikcí některých meteorologů ale přijde zimní počasí náhle, a proto je potřeba se připravit, aby nás pokles teplot nezaskočil. Nejde jen o přezutí. Připomeňte si některá základní pravidla, jak zimní období strávit na silnici v bezpečí a s autem v co nejlepším stavu. Předejdete tím problémům i potenciálním zbytečným nehodám.
 • Zima je pro majitele vozů CUPRA jen další výzva: Podzimní servisní prohlídka, kompletní CUPRA Pneuservis a originální příslušenství

  5.11.2023
  „Značka CUPRA nabízí stylové automobily, které poskytují mimořádné potěšení z jízdy. Pro vozy CUPRA je totiž každá rovinka i zatáčka výzvou, k níž se odhodlaně postaví čelem. A vášniví řidiči vozů CUPRA se již bezesporu těší na nadcházející zimní období, které jim připraví další specifické výzvy,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika, a dodává: „Pro jejich úspěšné zvládnutí doporučujeme svěřit přípravu vozu CUPRA na nejchladnější období roku do rukou profesionálů z autorizované servisní sítě CUPRA, kteří nyní nabízejí sezonní servis od kontroly technického stavu vozu až po jeho přezutí na kvalitní zimní pneumatiky za mimořádně výhodných podmínek.“
 • Zimní sezonní nabídka SEAT: Skvělá jízda po celou zimu

  4.11.2023
  SEAT Service připravil pro majitele vozů SEAT všech věkových kategorií sezonní servisní kampaň, která umožní kompletní přípravu vozidla na nejchladnější měsíce roku za výhodných podmínek. Kromě zvýhodněné podzimní servisní prohlídky zahrnuje portfolio servisních služeb mimo jiné profesionální SEAT Pneuservis s nadstandardními službami a zárukami, zákaznickou kartu SEAT MYCARD, Originální příslušenství SEAT® a předplacené servisní služby a údržbu v podobě Servisních balíčků nebo Servisních prohlídek.
 • CUPRA otevírá nový showroom City Garage v Paříži

  3.11.2023
  Značka CUPRA přichází do Paříže a otevřením svého prvního showroomu CUPRA City Garage ve Francii přináší nový impulz na vzrušující kulturní a kulinářskou scénu tohoto velkoměsta. City Garage je umístěna v dokonalém prostředí ikonického bulváru Boulevard de la Madeleine, který si v hlavním městě Francie získal prestiž jako centrum módy a designu.
 • Společnost SEAT S.A. dosáhla v prvním pololetí rekordních finančních výsledků díky úspěchům značky CUPRA a rostoucím objemům prodeje značky SEAT v důsledku zlepšeného zásobování polovodiči

  28.7.2023
  Společnost SEAT S.A. dosáhla v prvním pololetí roku 2023 rekordních finančních výsledků díky úspěchům značky CUPRA, vyššímu objemu prodeje a pozitivnímu vlivu realizovaných opatření na zvyšování efektivity. Společnost vykázala provozní zisk 371 milionů EUR – o 468 milionů EUR více než ve stejném období loňského roku – a její provozní zisková marže pokračovala v růstu, přičemž již dosáhla 5,0 % (-1,8 % v prvním pololetí 2022). Společnost SEAT S.A. zaznamenala výnosy z prodeje 7,411 miliardy EUR, což je oproti prvnímu pololetí 2022 (5,377 miliardy EUR) nárůst o 37,8 % a také nejvyšší hospodářský výsledek v historii společnosti.
1  archiv

Kategorie: