Ve Znojmě byla otevřena nová CUPRA Garage


25.3.2024

Značka CUPRA slavnostně otevřela další exkluzivní showroom CUPRA Garage v České republice. Fanoušky sofistikovaných automobilů s jedinečným designem a sportovním charakterem zve do nových prodejních a prezentačních prostorů značky CUPRA autorizovaný prodejce Libor Suchý, autoprodejna ve Znojmě. Značka CUPRA již sedmým rokem od svého založení dynamicky roste a svými nekonvenčními modely dobývá srdce náročných motoristů. I v loňském roce dokázala CUPRA znovu dosáhnout rekordních prodejních výsledků.„Mám velkou radost, že můžeme v dalším regionu České republiky dopřát našim klientům exkluzivní zákaznické zážitky v jedinečně pojatém showroomu CUPRA Garage,“ říká Aleš Novák, ředitel divize CUPRA společnosti Porsche Česká republika, a dodává: „Už v prvních okamžicích po vstupu do nového znojemského showroomu CUPRA Garage je zákazník doslova vtažen do nekonvenčního světa značky CUPRA, v němž na něj čekají unikátní zážitky plné emocí, které ještě umocní velké nadšení samotného majitele tohoto rodinného dealerství a jeho týmu pro naši značku.“

Showroom CUPRA Garage ve Znojmě postavil dlouholetý autorizovaný prodejce vozů SEAT a CUPRA Libor Suchý, autoprodejna. Pro zákazníky tak vzniklo unikátní prostředí, které věrně odráží identitu značky CUPRA a její hodnoty od jedinečnosti přes sofistikovanost až po sportovní výkony. V tzv. „garážové zóně“ lákají k prohlídce a usednutí za volant nejvýznamnější modely ve své fyzické podobě. Kompletní portfolio modelů značky CUPRA je přístupné prostřednictvím inovativních digitálních nástrojů s virtuální realitou. V nich si mohou budoucí řidiči modelů CUPRA nakonfigurovat svůj vůz snů přesně podle svých představ nebo si vyzkoušet unikátní zážitky.

„CUPRA si mě získala již před 10 lety, kdy byl představen model Leon Cupra R, tehdy ještě pod značkou SEAT. To byl opravdu vydařený sportovní vůz se skvělým výkonem. Osamostatnění značky CUPRA v roce 2018 mě nepřekvapilo. Věřil jsem v její velký potenciál, což potvrzují i pozoruhodné obchodní výsledky, jichž dosáhla v prvních šesti letech na trhu,“ říká Libor Suchý, majitel dealerství Libor Suchý, autoprodejna ve Znojmě, a dodává: „Rozhodnutí stát se dealerem značky CUPRA proto pro nás nebylo těžké. Náš prodejní a servisní tým, a troufám si říct, že i celá naše rodina, touto nekonvenční značkou, která kombinuje emoce a sportovní výkony, doslova žije.“

První stavební práce na novém showroomu CUPRA Garage ve Znojmě, který doplňuje i nabídka vozů SEAT, začaly v červenci roku 2023. Nová stavba byla dokončena za necelý půlrok. Stejně jako ve všech showroomech CUPRA se i ve znojemském dealerství bude zákazníkům věnovat tzv. CUPRA Master, který zajistí nejen exkluzivní nákupní zážitky, ale také poskytne veškeré potřebné poradenství a další služby včetně testovacích jízd.

Světem značky CUPRA, úzce spjaté s motoristickým sportem, se prolíná také vytříbený životní styl. Pro návštěvníky znojemského showroomu CUPRA Garage je tak připravena lifestylová zóna s exkluzivními produkty, které jsou výsledkem spolupráce značky CUPRA s prestižními a inovativními značkami z jiných oborů, s nimiž sdílí stejné hodnoty. „Značka CUPRA má rozhodně co nabídnout a jsem velmi rád, že můžeme zákazníkům při koupi těchto nových vozů dopřát maximální komfort a mimořádné zážitky. Samozřejmě prodejem naše služby nekončí a zákazníkům nabízíme i kompletní služby autorizovaného servisu SEAT a CUPRA,“ říká na závěr Libor Suchý.

Libor Suchý, autoprodejna je rodinná firma s více než 30letou tradicí. Na trhu působí již od roku 1990, kdy nejprve začínala s prodejem a servisem vozů Škoda. V roce 1994 se pak Libor Suchý stal autorizovaným prodejcem značky SEAT, ve které spatřoval mladou, sportovní a dynamickou značku. Hned rok poté, v roce 1995, se projevilo veškeré věnované úsilí značce, když firma získala ocenění „Golden dealer“ a obsadila první místo v prodeji vozů SEAT v České republice.

Značka CUPRA oslavila letos v únoru šesté výročí a v roce 2023 dosáhla nového milníku v podobě 528 000 dodaných vozů od svého uvedení na trh v roce 2018. Globálním bestsellerem zůstává CUPRA Formentor se 120 100 dodanými vozy, na druhém místě figuruje elektromobil CUPRA Born se 45 300 dodanými vozy. CUPRA loni upevnila své postavení jedné z nejrychleji rostoucích automobilových značek v Evropě a intenzivně pracuje na dalším rozšiřování svého produktového portfolia. Loni oslavilo světovou premiéru zcela elektrické SUV CUPRA Tavascan, které bude uvedeno na trh v průběhu letošního roku.

Fotografie:


Ve Znojmě byla otevřena nová CUPRA Garage - fotografie Ve Znojmě byla otevřena nová CUPRA Garage - fotografie Ve Znojmě byla otevřena nová CUPRA Garage - fotografie Ve Znojmě byla otevřena nová CUPRA Garage - fotografie Ve Znojmě byla otevřena nová CUPRA Garage - fotografie