Zima je pro majitele vozů CUPRA jen další výzva: Podzimní servisní prohlídka, kompletní CUPRA Pneuservis a originální příslušenství


5.11.2023

„Značka CUPRA nabízí stylové automobily, které poskytují mimořádné potěšení z jízdy. Pro vozy CUPRA je totiž každá rovinka i zatáčka výzvou, k níž se odhodlaně postaví čelem. A vášniví řidiči vozů CUPRA se již bezesporu těší na nadcházející zimní období, které jim připraví další specifické výzvy,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika, a dodává: „Pro jejich úspěšné zvládnutí doporučujeme svěřit přípravu vozu CUPRA na nejchladnější období roku do rukou profesionálů z autorizované servisní sítě CUPRA, kteří nyní nabízejí sezonní servis od kontroly technického stavu vozu až po jeho přezutí na kvalitní zimní pneumatiky za mimořádně výhodných podmínek.“Podzimní sezonní prohlídka. O bezpečném dojetí do cíle mohou rozhodnout maličkosti. A za nepříznivého zimního počasí je i sebemenší problém na cestách velmi nepříjemný. Proto věnují školení technici v autorizovaných servisech CUPRA při podzimní sezonní prohlídce svou maximální pozornost i těm nejmenším detailům. Snadno tak odhalí případné slabiny v technickém stavu vozu, které následně odstraní v souladu s doporučeními výrobce a s použitím originálních náhradních dílů, aby vůz i nadále podával maximální výkony, na které jsou řidiči modelů CUPRA zvyklí.

Originální příslušenství CUPRA. Individualizace patří mezi základní kameny DNA modelů CUPRA již při jejich výrobě, ale majitelé si mohou svůj vůz CUPRA přizpůsobovat svým měnícím se představám a potřebám i v celém průběhu jeho životnosti díky širokému výběru originálního příslušenství CUPRA. Před zimní sezonou jsou samozřejmě k dispozici také nejrůznější doplňky, které usnadní a zpříjemní provoz v chladné části roku. Mezi nejoblíbenější patří stylové prvky pro ochranu interiéru před znečištěním a vlhkostí, ale také chytrá řešení usnadňující přepravu výbavy pro zimní sporty od lyží až po snowboardy. Veškeré příslušenství je přitom střiženo na míru designu a rozměrům příslušného modelu. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak Kolekce CUPRA s nabídkou stylových produktů, které potěší nejednoho fanouška vozů CUPRA pod vánočním stromečkem.

CUPRA Pneuservis. Mottem CUPRA Pneuservisu je bezpečí a kvalita se zárukou. Řidiči vozů CUPRA, kteří využijí jeho služby, si budou díky tomu užívat každý kilometr i na zimním počasím sužovaných silnicích. A správnou volbou originálních kol CUPRA, nabízených v nejrůznějších kombinacích rozměrů, designů a barevných odstínů, mohou navíc ještě povznést již tak nevšední design svého vozu CUPRA. Pořízení nových zimních pneumatik v autorizovaném servisu CUPRA je spojeno s řadou výhod. Doporučované pneumatiky splňují nejvyšší standardy z hlediska provozních vlastností, odolnosti i hospodárnosti provozu. A navíc jsou kryty CUPRA PneuGarancí, která platí tři roky a vztahuje se na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník. CUPRA PneuGarance uhradí až 70 % z ceny nové pneumatiky. V rámci kompletního CUPRA Pneuservisu je samozřejmostí i zpětný odběr opotřebených pneumatik a jejich ekologická likvidace.

Zákaznická karta CUPRA MyCard. Majitelé osobních vozů CUPRA si mohou pořídit zákaznickou kartu CUPRA MyCard, která jim nabídne v oblasti servisu řadu výhod. A to již v bezplatné verzi Service. Ta je totiž opravňuje k čerpání 15% slevy na originální díly CUPRA nebo slevy ve výši 1500 Kč na přípravu a zajištění STK. Součástí balíčku jsou také individuální nabídky servisních partnerů a výhody u externích partnerů. Ještě širší škálu výhod nabízí CUPRA MyCard Service+. Její držitelé mají za 1990 Kč ročně v autorizovaných servisech CUPRA nad rámech karty Service zajištěnu také dvakrát ročně výměnu kol včetně volných pneumatik a vyvážení, jedenkrát ročně výměnu brzdové kapaliny nebo sady předních stíracích lišt a 10% slevu na Originální příslušenství CUPRA včetně kompletních kol. To je nabídka, která se vyplatí nejen při zimním sezonním servisu.

Servisní služby a údržba. V rámci zimní přípravy stojí za úvahu i další servisní nabídky značky CUPRA nabízené v současnosti za zvýhodněných podmínek. Majitelé nových, skladových a zánovních vozů CUPRA, kteří ještě neabsolvovali první servisní prohlídku, si mohou pořídit některý ze Servisních balíčků se slevou 10 000 Kč. Servisní balíček nabízený ve variantách Service (servis předepsaný výrobcem) a Service Plus (navíc mimo jiné výměna dílů podléhajících opotřebení) kryje náklady na stanovené servisní úkony po dobu až 5 let, resp. pro stanovený počet ujetých kilometrů. Plnou kontrolu nad výdaji za servis a ochranu před inflací poskytnou také předplacené Servisní prohlídky určené pro majitele starších vozů CUPRA. S aktuální akční nabídkou „1 + 1 prohlídka zdarma“ lze tak ušetřit až 50 %. Pravidelná údržba v autorizovaných servisech ve spojení s prokazatelnou servisní historií navíc zvyšuje hodnotu vozidla při následném prodeji.

Fotografie:


 Zima je pro majitele vozů CUPRA jen další výzva: Podzimní servisní prohlídka, kompletní CUPRA Pneuservis a originální příslušenství - fotografie