SEAT Service přivítá jaro novou sezónní nabídkou produktů a služeb

25.3.2021

Protože po nárocném zimním období je nejlepší sverit svuj vuz SEAT do péce profesionálum v autorizovaném SEAT Service, pripravil importér Porsche Ceská republika prostrednictvím svých autorizovaných partneru sezonní akci platnou od brezna do cervna.

„Radost z jízdy v perfektne pripraveném a spolehlivém voze není žádný luxus, ale samozrejmost,“ ríká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales spolecnosti Porsche Ceská republika. „Protože každý vuz žádá individuální prístup, doporucujeme návštevy našich autorizovaných partneru SEAT. Naši dukladne školení technici presne vedí, co vozy SEAT potrebují, a v rámci jarní servisní prohlídky se o vozy zákazníku postarají. K tomu jim nabídnou pestrou škálu originální príslušenství nejen pro vuz, ale treba i pro psa,“ komentuje Špinar.

Pneuservis: Pneumatiky jsou jediným pojítkem vozu se silnicí. Proto je v rámci jarní servisní nabídky SEAT venována péce práve jim. Profesionální SEAT Pneuservis zajistí nejen prezutí vozu ze zimního na letní obutí, ale také veškeré návazné služby – poradenství, uskladnení ci ekologickou recyklaci starých pláštu. SEAT Pneuservis sází na kvalitní produkty renomovaných znacek, který zahrnuje rovnež pneumatiky s inovativní technologií AirStop (speciální hmota uvnitr pneumatiky dokáže utesnit otvor o prumeru až 5 mm, a zamezit tak ztráte tlaku po poškození). Zákazníci SEAT Pneuservisu mohou uplatnit slevový poukaz v hodnote 500 Kc, který lze využít pri úhrade nákupu sady nových pneumatik ci kompletních kol. Ve výctu výhod SEAT Pneuservisu nesmí chybet rozšírená záruka SEAT PneuGarance na poškození a výrobní vady.

Servisní prohlídka vozu: Za cenu v rádech stokorun získáte jistotu, že všechny vaše cesty budou mít spolehlivý prubeh. Pri kontrole jsou vizuálne provereny všechny duležité komponenty vozidla. Nechá-li zákazník zjištené nedostatky odstranit autorizovaným servisem SEAT, náklady na jarní servisní prohlídku mu nebudou úctovány.

Príslušenství: Originální príslušenství SEAT je urceno pro ty, kterí si chtejí SEAT vyladit do poslední detailu nebo kterí chtejí rozšírit funkcnost. Z nepreberných možností katalogu jmenujme strešní prícníky pro Leon Sportstourer (6 345 Kc), posuvný modul do zavazadlového prostoru vozu Ibiza, Arona, Ateca (4 569 Kc), plastovou vložku do zavazadelníku modelu Tarraco (3 225 Kc), univerzální organizér s odkládacími prihrádkami závesný za prední sedadla (521 Kc), skládací 32litrový box do kufru (1 823 Kc) nebo USB-C nabíjecí kabel 3 v 1 (334 Kc).

SEAT Príslušenství pro domácí mazlícky: Protože naši ctyrnozí prátelé jsou soucástmi rodin, chtejí být s námi i v aute. Jejich život ve vozech SEAT bude komfortnejší a bezpecnejší díky ochranné dece na zadní sedadla (848 Kc), ochranné vložce do zavazadelníku (1 626 Kc), prepravní tašce pro psy (2 030 Kc) ci bezpecnostnímu postroji pro psy (429 Kc).

Kompletní ceny: Levnejší servisní úkony pro vozy SEAT starší 5 let. V tomto prípade se jedná o jasne definované servisní úkony – opravy nebo výmeny dílu podléhajících opotrebení – za pevnou cenu, která zahrnuje Originální ci Economy díly SEAT a práci se zvýhodnenou hodinovou sazbou. Mezi výhodnejší Originální díly SEAT zaradil mimo jiné pachový a antialergenní filtr (Ateca, Alhambra, Formentor, Leon, Tarraco od 603 Kc) nebo sadu rozvodového remene s vodním cerpadlem pro diesel/benzin (Ibiza, Leon, Toledo od 8 652 Kc)

STK Service&Fitness plán: Zajištení technické kontroly a merení emisí zdarma, pokud byl vuz pripraven autorizovaným servisem SEAT. Fitness plán je pak synonymem profesionální péce SEAT Service za výhodné ceny. Zákazníci mohou s Fitness plánem ušetrit až petinu nákladu.

My SEAT App: My SEAT Data Plug uciní i ze staršího SEATu sítove propojený vuz. Po pripojení zarízení My SEAT DataPlug za 990 Kc k elektronickému systému vozidla muže aplikace My SEAT App využívat data vozidla a poskytovat uživateli radu užitecných funkcí (sledování a vyhodnocování provozních nákladu, elektronický návod k obsluze nebo rychlé spojení s preferovaným autorizovaným servisem).

Mikromobilita: Když to dál autem nejde, nebo se proste jen chcete projet na kolobežce, má pro vás SEAT vlastní stroje MÓ eKickScooter 25/65. Základní model s dojezdem 25 km boduje cenou 11 340 Kc, vetší „petašedesátka“ nabídne za 21 499 akcní rádius až 65 km. To pak mužete svuj vuz nechat na kraji mesta a do centra dojet na elektro-kolobežce…

SEAT Service přivítá jaro novou sezónní nabídkou produktů a služeb - fotografie SEAT Service přivítá jaro novou sezónní nabídkou produktů a služeb - fotografie