SEAT Service přivítá jaro novou sezónní nabídkou produktů a služeb


25.3.2021

Protože po náročném zimním období je nejlepší svěřit svůj vůz SEAT do péče profesionálům v autorizovaném SEAT Service, připravil importér Porsche Česká republika prostřednictvím svých autorizovaných partnerů sezonní akci platnou od března do června.„Radost z jízdy v perfektně připraveném a spolehlivém voze není žádný luxus, ale samozřejmost,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „Protože každý vůz žádá individuální přístup, doporučujeme návštěvy našich autorizovaných partnerů SEAT. Naši důkladně školení technici přesně vědí, co vozy SEAT potřebují, a v rámci jarní servisní prohlídky se o vozy zákazníků postarají. K tomu jim nabídnou pestrou škálu originální příslušenství nejen pro vůz, ale třeba i pro psa,“ komentuje Špinar.

Pneuservis: Pneumatiky jsou jediným pojítkem vozu se silnicí. Proto je v rámci jarní servisní nabídky SEAT věnována péče právě jim. Profesionální SEAT Pneuservis zajistí nejen přezutí vozu ze zimního na letní obutí, ale také veškeré návazné služby – poradenství, uskladnění či ekologickou recyklaci starých plášťů. SEAT Pneuservis sází na kvalitní produkty renomovaných značek, který zahrnuje rovněž pneumatiky s inovativní technologií AirStop (speciální hmota uvnitř pneumatiky dokáže utěsnit otvor o průměru až 5 mm, a zamezit tak ztrátě tlaku po poškození). Zákazníci SEAT Pneuservisu mohou uplatnit slevový poukaz v hodnotě 500 Kč, který lze využít při úhradě nákupu sady nových pneumatik či kompletních kol. Ve výčtu výhod SEAT Pneuservisu nesmí chybět rozšířená záruka SEAT PneuGarance na poškození a výrobní vady.

Servisní prohlídka vozu: Za cenu v řádech stokorun získáte jistotu, že všechny vaše cesty budou mít spolehlivý průběh. Při kontrole jsou vizuálně prověřeny všechny důležité komponenty vozidla. Nechá-li zákazník zjištěné nedostatky odstranit autorizovaným servisem SEAT, náklady na jarní servisní prohlídku mu nebudou účtovány.

Příslušenství: Originální příslušenství SEAT je určeno pro ty, kteří si chtějí SEAT vyladit do poslední detailu nebo kteří chtějí rozšířit funkčnost. Z nepřeberných možností katalogu jmenujme střešní příčníky pro Leon Sportstourer (6 345 Kč), posuvný modul do zavazadlového prostoru vozů Ibiza, Arona, Ateca (4 569 Kč), plastovou vložku do zavazadelníku modelu Tarraco (3 225 Kč), univerzální organizér s odkládacími přihrádkami závěsný za přední sedadla (521 Kč), skládací 32litrový box do kufru (1 823 Kč) nebo USB-C nabíjecí kabel 3 v 1 (334 Kč).

SEAT Příslušenství pro domácí mazlíčky: Protože naši čtyřnozí přátelé jsou součástmi rodin, chtějí být s námi i v autě. Jejich život ve vozech SEAT bude komfortnější a bezpečnější díky ochranné dece na zadní sedadla (848 Kč), ochranné vložce do zavazadelníku (1 626 Kč), přepravní tašce pro psy (2 030 Kč) či bezpečnostnímu postroji pro psy (429 Kč).

Kompletní ceny: Levnější servisní úkony pro vozy SEAT starší 5 let. V tomto případě se jedná o jasně definované servisní úkony – opravy nebo výměny dílů podléhajících opotřebení – za pevnou cenu, která zahrnuje Originální či Economy díly SEAT a práci se zvýhodněnou hodinovou sazbou. Mezi výhodnější Originální díly SEAT zařadil mimo jiné pachový a antialergenní filtr (Ateca, Alhambra, Formentor, Leon, Tarraco od 603 Kč) nebo sadu rozvodového řemene s vodním čerpadlem pro diesel/benzin (Ibiza, Leon, Toledo od 8 652 Kč)

STK Service&Fitness plán: Zajištění technické kontroly a měření emisí zdarma, pokud byl vůz připraven autorizovaným servisem SEAT. Fitness plán je pak synonymem profesionální péče SEAT Service za výhodné ceny. Zákazníci mohou s Fitness plánem ušetřit až pětinu nákladů.

My SEAT App: My SEAT Data Plug učiní i ze staršího SEATu síťově propojený vůz. Po připojení zařízení My SEAT DataPlug za 990 Kč k elektronickému systému vozidla může aplikace My SEAT App využívat data vozidla a poskytovat uživateli řadu užitečných funkcí (sledování a vyhodnocování provozních nákladů, elektronický návod k obsluze nebo rychlé spojení s preferovaným autorizovaným servisem).

Mikromobilita: Když to dál autem nejde, nebo se prostě jen chcete projet na koloběžce, má pro vás SEAT vlastní stroje MÓ eKickScooter 25/65. Základní model s dojezdem 25 km boduje cenou 11 340 Kč, větší „pětašedesátka“ nabídne za 21 499 akční rádius až 65 km. To pak můžete svůj vůz nechat na kraji města a do centra dojet na elektro-koloběžce…

Fotografie:


SEAT Service přivítá jaro novou sezónní nabídkou produktů a služeb - fotografie SEAT Service přivítá jaro novou sezónní nabídkou produktů a služeb - fotografie