Auto z autobazaru? Nechte si ho raději dovézt z Německa


12.11.2019

Málokdo má na to, aby si mohl pořídit úplně nový vůz. Většina Čechů se poohlíží spíše v autobazarech a po inzerátech na internetu. Troufnete si ale nakoupit takhle naslepo? U inzerátu od soukromé osoby nemáte vůbec žádnou jistotu a případy, kdy autobazary přetáčely tachometry, jsou také velmi známé.Naštěstí existují i jiná řešení, jen o nich spousta lidí neví. Velmi zajímavou volbou je například dovoz ojetého auta z Německa. Jistě víte, že životní úroveň v Německu je o něco vyšší než u nás, lidé s průměrným platem si tam mohou dovolit lepší vozy, běžně mění auta častěji a ještě zánovní modely pak prodávají. A to je vaše šance.

No jo, jenže já neumím německy

Neznalost jazyka by mohl být trochu problém. K německým inzerátům se sice přes internet dostanete, ale jak si je přečíst? Google překladač není zrovna vhodnou volbou, tady jde o každé slovíčko. Nehledě na to, že v případě zájmu byste se museli s prodávajícím nějak domluvit.

Právě proto je lepší obrátit se na odborníky. Na českém trhu existuje jedna společnost se jménem Dovez to dál, která zařizuje zakázkový dovoz aut z Německa. Navíc vám pomůže dokonce vybrat vhodné auto, abyste se nespálili.

Sdělte své požadavky a oni vám vyhoví

Spolupráce s Dovez to dál je skoro kouzelná. Stačí jim popsat, jaké auto si představujete, a oni ho pro vás vypátrají. Pátrají na různých inzertních serverech, mají už své osvědčené zdroje. Jelikož se jedná o lidi, kteří se v autech opravdu vyznají a zajímají se o ně, moc dobře vědí, na co si mají dávat pozor. Riziko, že byste koupili auto a pak byli nepříjemně překvapení z jeho stavu, je minimální. A navíc vám zařídí i dovoz z Německa. Pochopitelně si za tuto službu něco účtuje. U aut do 300 000 Kč činí provize 15 000 Kč, u dražších 20 000 korun, plus si přičtěte náklady na dopravu. Za ten komfort tato částka ovšem určitě stojí.

Fotografie:


Auto z autobazaru? Nechte si ho raději dovézt z Německa - fotografie