SEAT se stal partnerem Skiareálu Ještěd

7.2.2019

SEAT uzavřel partnerství se Skiareálem Ještěd. Nově modernizovaný sportovní areál nabízí za výhodných podmínek rozmanité sportovní aktivity v přírodě pro celou rodinu. „Hory za rohem“ jsou proto vyhledávaným cílem fanoušků zimních sportů, kteří se za dobrodružstvím na sněhu vydávají stále častěji za volantem vozidel kategorie SUV. Španělská značka je v rostoucím segmentu SUV zastoupena třemi výjimečnými a mezi zákazníky velmi oblíbenými modely.

„V loňském roce byl již každý čtvrtý registrovaný nový automobil značky SEAT v České republice SUV,“ říká Aleš Novák, ředitel divize SEAT společnosti Porsche Česká republika. „Letos, po premiéře naší nové vlajkové lodi Tarraco, očekáváme další nárůst popularity našich modelů SUV, které nezastaví ani zasněžené silnicemi a strmé svahy. Naše modely Arona, Ateca a Tarraco jsou proto na horách ve svém živlu, o čemž se nyní mohou přesvědčit také návštěvníci modernizovaného Skiareálu Ještěd, s nímž naši značku, a zejména pak všechna naše SUV, spojuje zaměření na sport, design a aktivní trávení volného času v přírodě.“

SEAT je od letošní zimní sezony novým silným partnerem Skiareálu Ještěd, jehož prostředí je pro praktická, komfortní a bezpečná SUV, jako jsou SEAT Arona, Ateca a Tarraco, jako stvořené. Se značkou SEAT a jejími SUV se budou návštěvníci na Ještědu setkávat nejen při lyžování, ale také na společně připravovaných akcích pro širokou i odbornou veřejnost. SEAT tak navazuje na své předchozí aktivity z této oblasti. Například v roce 2015 poměřili na Ještědu své síly Petr Fulín za volantem sportovního kombi SEAT Leon ST CUPRA a Michal Prokop na horském kole.

Skiareál Ještěd nabízí doslova „hory za rohem“, jak zní výstižné motto významného lyžařského střediska na severu Čech. Skiareál Ještěd láká fanoušky lyží i snowboardu na lyžování, které je dostupné tramvají z centra Liberce nebo z Prahy za pouhou hodinku jízdy po dálnici. Moderní technika udržuje na ještědských svazích celkem 9 kilometrů sjezdovek a 3 lanové dráhy s pěti vleky. Skiareál Ještěd má již za sebou první fázi rozsáhlé modernizace, jejímž cílem je zajistit pro velké i malé návštěvníky skvělé zázemí se službami prvotřídní úrovně.

SEAT nabízí ve stále oblíbenějším segmentu SUV hned tři různé modely. Mimořádně atraktivní crossover Arona je díky svým kompaktním rozměrům ideální do městské džungle, ale stejně dobře si poradí i s výzvami, které čekají za „městskými hradbami“. O stupeň výš stojí model Ateca, s nímž SEAT v roce 2016 úspěšně vstoupil do segmentu SUV. Ateca je dokonalým vozem pro každodenní cestování i dobrodružné výpravy s celou rodinou díky variabilnímu, prostornému interiéru a nabídce verzí s vyspělým pohonem všech kol. Novou vlajkovou lodí v produktové řadě SEAT je na sklonku loňského roku představené Tarraco. Největší SUV španělské značky přichází na trh s velkorysým vnitřním prostorem, až sedmi sedadly ve třech řadách a celou řadu inovací v oblastech konektivity a asistenčních systémů. Tarraco sdílí se svými menšími sourozenci velmi široké možnosti individualizace, které uspokojí rozmanité požadavky zákazníků. Dalším silným argumentem je prodloužení záruky výrobce o další tři roky na celkových pět let, nebo do ujetí 100 000 km, kterou SEAT poskytuje na všechny své modely.