SEAT podporuje nadcházející Kontinentální pohár IAAF v atletice


2.6.2018

SEAT, dlouhodobý partner Českého atletického svazu, podporuje Kontinentální pohár IAAF v atletice. Nejprestižnější týmová atletická akce v globálním měřítku se uskuteční poprvé v České republice, a to ve dnech 8. až 9. září 2018 na Městském stadionu v Ostravě. SEAT poskytne pořadatelům flotilu 25 vozů SEAT Alhambra a fanoušky bude v reklamním spotu zvát do Ostravy úspěšný zpěvák, textař, herec a sportovec Ben Cristovao, ambasador značky SEAT.„Kontinentální pohár v Ostravě bude skutečným svátkem pro všechny fanoušky atletiky a pro značku SEAT je velkou ctí, že se může svým know-how v oblasti mobility podílet na organizaci a plynulém průběhu jedné z nejvýznamnějších akcí atletického světa,“ říká Aleš Novák, ředitel divize SEAT společnosti Porsche Česká republika.

Týmová soutěž pro nejlepší atlety z celého světa se koná nepravidelně od roku 1977. Prvních deset ročníků (do roku 2006) nesly akce název Světový pohár. V roce 2010 se uskutečnil první Kontinentální pohár ve Splitu. Letos proběhne v Ostravě třetí ročník Kontinentálního poháru, v němž se proti sobě postaví výběry nejlepších atletů ze čtyř kontinentů: Evropy, Ameriky, Afriky a společný tým Asie a Oceánie. Diváci se mohou těšit na nový formát soutěže, který zvyšuje atraktivitu a dramatičnost sportovního klání pro fanoušky na stadionu i u televizních obrazovek.

SEAT spolupracuje s Českým atletickým svazem již od roku 1999 a ve vozech SEAT jezdí výjimeční čeští atleti, trenéři a funkcionáři ČAS. Spojení značky SEAT s atletikou je postaveno na společných hodnotách v podobě sportovního ducha, touhy po nejlepších výkonech a univerzálního zaměření. Mezi mimořádně úspěšné společné projekty uplynulých bezmála dvou desetiletí patří například organizace halového mistrovství Evropy v atletice, které se uskutečnilo v březnu 2015 v Praze. SEAT dlouhodobě podporuje také úspěšný projekt Atletika pro děti.Fotografie:


SEAT podporuje nadcházející Kontinentální pohár IAAF v atletice - fotografie SEAT podporuje nadcházející Kontinentální pohár IAAF v atletice - fotografie SEAT podporuje nadcházející Kontinentální pohár IAAF v atletice - fotografie