Nový SEAT s nulovou úrokovou sazbou je nyní ještě dostupnější


23.4.2018

SEAT Financial Services přináší další výhody spojené s financováním nových vozů značky SEAT. Až do konce června si mohou příznivci značky pořídit modely Ibiza, Arona a Leon s 0% úrokovou sazbou při financované hodnotě do 200 tis., a to až na pět let. Při nižších akontacích lze vozy získat s atraktivním úrokem od 2,99 %. Součástí měsíčních splátek je i značkové SEAT Pojištění.„Pokud klient využije nabídky a nový vůz značky SEAT si pořídí s 50% akontací a zároveň financovanou hodnotou do 200 tis., může si současně nastavit akci SEAT za polovinu. V praxi to znamená, že 24 měsíců platí pouze pojištění a užívá si jízdu v novém SEAT Ibiza, Arona nebo Leon. Po uplynutí dvou let má pak standardně na výběr, jak s poslední nerovnoměrnou splátkou ve výši 50 % naloží,“ vysvětluje Lukáš Cankař, ředitel marketingu a retailového prodeje SEAT Financial Services. V rámci nižších akontací získá klient atraktivní úrokovou sazbu od 2,99 %, a to při financování na 12 a 24 měsíců.
 

100% jistota a bezpečí

Součástí měsíčních splátek je samozřejmě značkové SEAT Pojištění, které představuje unikátní pojistnou ochranu a profesionální pomoc na cestách. „Jde o komplexní produkt zahrnující jak havarijní pojištění s nadstandardním pojistným krytím, tak povinné ručení s uznáním bonusů například za bezeškodní průběh,“ připomíná Cankař, a dodává: „Klienti mohou volit mezi dvěma variantami, přičemž i ta nižší poskytuje velmi vysokou ochranu krytí. Samozřejmostí jsou doplňková pojištění, klienti nejčastěji volí GAP pojištění.“


Modelový příklad se SEAT Financial Services

Akontace ve výši 50 % z pořizovací ceny vozu pro modely Ibiza a Arona, akontace ve výši 55 % u modelu Leon, délka financování 5 let bez navýšené poslední splátky. Součástí je SEAT Pojištění, které obsahuje havarijní pojištění s 5% spoluúčasti a povinné ručení s uznáním bonusů za bezeškodní průběh dosavadních pojištění (60 měsíců).


tabulka-urok


Jak na zůstatkovou hodnotu?

Poslední nerovnoměrná splátka neboli zůstatková hodnota, představuje částku, kterou z poskytnutého úvěru zbývá klientovi doplatit. Existují tři způsoby. „V prvním případě můžete částku jednorázově uhradit. Pokud se však nechcete vydat se svých úspor, částku si rozložíte do dalšího úvěrového období a dobu splácení si prodloužíte. Při těchto rozhodnutích si vůz ponecháváte. Poslední variantou je odkup dealerem, který vůz zařadí do certifikovaného programu značkových ojetých vozů – Das WeltAuto a vy získané finance odkupem můžete využít na úhradu poslední splátky a akontaci na nový vůz podle vašich aktuálních preferencí,“ dodává Cankař.
 

Fotografie:


Nový SEAT s nulovou úrokovou sazbou je nyní ještě dostupnější - fotografie