Test SEAT Mii by COSMOPOLITAN 1.0 MPI 55 kW (AT)


3.4.2017

SEAT Mii je městským autem, které je trojčetem Volkswagenu up! a Škody Citigo. Nabízí se ale čas od času ve stylových edicích. Tou aktuální je verze Mii by COSMPOLITAN.Pánové, než se pustíte do čtení, měla bych vás upozornit, že následující řádky jsou určeny spíše ženám. Tedy, ne, že byste se tu nedozvěděli, jak SEAT Mii by Cosmopolitan jezdí, za kolik, jak řadí a co se do něj vejde, ale předpokládám, že vás to vlastně tak úplně nebude zajímat. Pro vás by mohly být zajímavé spíše první jízdní dojmy se SEATem Leon Cupra 300.

Nejprve vám, milé dámy, tohle malé městské vozítko v rychlosti představí. Jde o jedno z trojčat, ke kterým patří ještě VW Up! a Škoda Citigo. Ale troufám si říct, že právě Mii, obzvláště pak ve verzi COSMOPOLITAN, má z této trojice šmrncu a sexappealu nejvíc. A co, že to jméno, které připomíná slavný koktejl, znamená? Nejde o drink, ale o spolupráci značky SEAT s magazínem COSMOPOLITAN, jehož čtenáři se notnou měrou na autě podíleli. Sami popsali, jak by mělo malé, stylové, moderní městské auto vypadat. No, a podle mého se jim to opravdu povedlo.

Celý článek si můžete přečíst zde: http://auto-mania.cz/test-seat-mii-by-cosmopolitan-1-0-mpi-55-kw-at/

Fotografie:


Test SEAT Mii by COSMOPOLITAN 1.0 MPI 55 kW (AT) - fotografie Test SEAT Mii by COSMOPOLITAN 1.0 MPI 55 kW (AT) - fotografie Test SEAT Mii by COSMOPOLITAN 1.0 MPI 55 kW (AT) - fotografie Test SEAT Mii by COSMOPOLITAN 1.0 MPI 55 kW (AT) - fotografie