V Průhonicích byl otevřen nejnovější showroom značky SEAT

22.12.2016

Společnost PYRAMIDA Centrum slavnostně převzala a otevřela nový showroom SEAT v Průhonicích u Prahy. Na zákazníky čeká atraktivní prostředí s nejvyšší úrovní prodejních a servisních služeb. Nový vzhled odpovídá modernímu konceptu korporátní identity značky SEAT, v němž se odráží šest základních hodnot společnosti SEAT: design, dynamika, mladý duch, hospodárnost, spolehlivost a dostupnost.

„PYRAMIDA Centrum je dlouholetým, velmi úspěšným autorizovaným prodejcem a servisním partnerem značky SEAT a otevření nového showroomu evropských parametrů s galerií podle nejaktuálnějšího konceptu korporátní identity španělské značky v jedinečné lokalitě u dálnice D1 je dalším krokem v upevňování našeho postavení na českém trhu,“ říká Aleš Novák, ředitel divize SEAT společnosti Porsche Česká republika. „Nový showroom SEAT v areálu společnosti PYRAMIDA Centrum zrcadlí všechny hodnoty značky SEAT a symbolizuje naše nekompromisní zaměření na maximální spokojenost zákazníků.“

Nový showroom společnosti PYRAMIDA Centrum je architektonicky koncipován jako galerie, na kterou navazuje zázemí pro zaměstnance. Pro zákazníky je vyhrazen velkorysý, vzdušný prostor na ploše 819 m2, kde je vystaveno minimálně 12 nových vozů SEAT, od městského vozu Mii přes všestrannou Ibizu a nový SEAT Leon ve svých rodinných i sportovních variantách až po rodinné MPV Alhambra či zcela nové městské SUV Ateca.

Nevšedním prvkem průhonického areálu je propojení galerie pro nové vozy SEAT s expozicí historických vozidel z různých epoch motorismu.

„Otevřením nového showroomu SEAT začínáme psát novou kapitolu v dlouhé a úspěšné historii naší firmy. Jedno však zůstane při starém. I nadále budeme zákazníky vítat vřelou atmosférou rodinného podniku a individuálním přístupem,“ říká Jan Sudík, obchodní ředitel společnosti PYRAMIDA Centrum s.r.o. v Průhonicích. „Zároveň však náš nový showroom, postavený podle nejnovějších pravidel korporátní identity společnosti SEAT, vytváří skvělé předpoklady k tomu, abychom úroveň našich prodejních i poprodejních služeb mohli posunout na ještě vyšší úroveň.“

„Mám velkou radost, že můžeme našim zákazníkům nabídnout ještě modernější a atraktivnější prostředí než dosud,“ říká Jiří Sudík, majitel společnosti PYRAMIDA Centrum s.r.o. v Průhonicích. „Nový koncept dealerství značky SEAT umožňuje variabilní uspořádání mnoha prvků podle individuálních možností každého prodejce a my jsme tuto možnost dokonale využili k propojení showroomu nových vozů s galerií veteránů, která nabízí našim návštěvníkům příležitost vydat se na fascinující cestu do minulosti motorismu. Porovnání aktuálních nových modelů značky SEAT a historických exponátů působivým způsobem ilustruje obrovský pokrok automobilové techniky.“

Nejnovější architektonický koncept značky SEAT vychází z aktuálních pravidel korporátní identity španělské značky a přináší zcela novou kvalitu prodejních a poprodejních služeb pro zákazníky značky SEAT. Mezi charakteristické prvky nového průhonického showroomu SEAT společnosti PYRAMIDA Centrum patří bílá a červená barva a diagonální linie, jejichž vzájemným působením vzniká přívětivá a otevřená atmosféra.

Společnost PYRAMIDA Centrum s.r.o. patří mezi nejdéle působící, nejúspěšnější a největší autorizované prodejce a servisní partnery vozů značky SEAT v České republice. Společnost založená v roce 1997 vybudovala pro své zákazníky v blízkosti dálnice D1 moderní prodejní a servisní komplex s nepřehlédnutelnou pyramidou a přidruženými budovami, v nichž se nacházejí moderní showroomy, servisní dílny, lakovna, klempírna, myčka a sklady náhradních dílů a příslušenství.