Autoshow Praha 2016: Letos opět plná novinek!

18.7.2016

Žádný z milovníků předoucích motorů, oblých karoserií a všeho, co s tím souvisí, by si neměl nechat ujít 19. ročník jediného českého autosalonu - AUTOSHOW PRAHA 2016.

Tato tradiční akce se uskuteční na holešovickém Výstavišti v termínu od 22. do 25. září letošního roku. Těšit se můžete nejen na dlouho očekávané novinky renomovaných značek, ale i na zajímavý doprovodný program.

Letošní Autoshow má aktuálně potvrzenou účast 35 značek, očekává se 20 atraktivních modelových premiér, které dozajista přilákají mnoho fanoušků. Při této příležitosti pravidelně projde branami areálu kolem 40 000 návštěvníků. I letos se mají na co těšit!

Novinkou ročníku 2016 je akce EkoAuto, zaměřená na ekologicky a zároveň ekonomicky šetrné vozy. Součástí doprovodného programu je také tuningový sraz, který uspořádá společnost Escape6 s.r.o, lídr v oboru sportovního příslušenství a doplňků pro tuning. Milovníci adrenalinu si mohou vyzkoušet jízdu v offroadovém polygonu. Nezapomnělo se ani na program pro ženy a děti v rámci soustředění s Besipem. Třešničkou na dortu pak budou testovací jízdy s trasami mimo areál Výstaviště.

Mimochodem, svůj stánek na výstyvě Autoshow Praha 2016 bude mít i SEAT KLUB ČR o.s. Najdete nás v Křižíkově pavilonu "D".

Autoshow Praha 2016: Letos opět plná novinek! - fotografie